Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Filmy warte polecenia

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 maja 2011, o 13:50

W zeszłym miesiącu obejrzałem dwa filmy z Seagalem (mam do niego dziwaczną słabość): Born to Raise Hell i A Dangerous Man - ten pierwszy to totalne dno.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 3 maja 2011, o 15:59

W Maczecie (wiem że kwasiarski tytuł :ooops: , i takiego też filmu pewnie wszyscy się spodziewają) też gra Seagal :D , wyjątkowo tego złego.
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 maja 2011, o 16:15

Oglądałem parę miesięcy temu Maczetę i kurcze nie pamiętam aby w nim grał Seagal. :scratch
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 3 maja 2011, o 16:17

Grał tego najgorszego ze wszystkich, co Maczecie zabił żonę
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 maja 2011, o 16:23

Musiałem zasnąć na początku filmu albo % tego wieczoru bardzo mi smakowały. :lool:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 3 maja 2011, o 18:28

Ja tez nie pamietam Seagala w tym filmie, ale sprawdzila i rzeczywiscie gral :oops: http://www.imdb.com/title/tt0985694/
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 4 maja 2011, o 18:55

Liberator 1 i dwa, Nico ponad prawem to były filmy:) Jeszcze fajniej się ogląda jak się w miarę rozumie sztuki walki ect. Wtedy Ckuck Norris, Bruce Lee ect. przybierają formę bajek:)

BTW
jeszcze raz polecam tego Joba obejrzeć:D
franxtone
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 maja 2011, o 20:43

Oglądam filmy z Seagalem wyłącznie dla scen walki wręcz. Poza paroma szczegółami bardzo realistyczne.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 5 maja 2011, o 23:00

mi się marzy jakieś seminarium jak kiedyś przyjedzie do PL. Potrenowałbym sobie z gościem.
franxtone
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 6 maja 2011, o 12:39

Ja przez jakis czas ogladalam odcinki dokument, jak Seagal jest policjantem w Stanach. Bo on normalnie na codzien jest policjantem interwencyjnym, nie pamietam juz gdzie dokladnie. Aaaa, tutaj np.jest wiecej. fajni sie oglada.
http://www.tvsquad.com/2009/09/10/steven-seagal-has-been-a-cop-for-20-years/
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje