Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Fretki

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 12 gru 2012, o 19:03

Szperając w sieci znalazłam stronę o fretkach, która posiada dział pod tytułem "Chcesz mieć w domu fretkę - koniecznie obejrzyj te zdjęcia!"

http://wortal.fretki.org.pl/index.php?module=Strony&func=display&pageid=29
Po obejrzeniu zdjęć stwierdzam, że fretki mieć nie chcę.
Może powinna powstać podobna strona ostrzegająca przed posiadaniem psa? Każdy z nas mógłby chyba dorzucić jakieś zdjęcie do kolekcji ... . :-P
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Re: Fretki

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 12 gru 2012, o 19:23

Nasza Aria narobiła podobnych szkód ;) no może poza Qpkami ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 12 gru 2012, o 19:58

Ja bym się na szczeście do tych zdjęć nie dorzuciła , bo Nora nie zniszczyła prawie nic. No, może parę baniaków 30litrowych ,ale w domu nic :DD
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 gru 2012, o 20:09

Fredzie są urocze, ale potrafią być zołzowate, jak te na zdjęciach.
Chyba padła bym na zawał, jak bym zobaczyła taką demolkę w domu.
Zdecydowanie wolę szczury.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 12 gru 2012, o 20:22

No to patrzcie: ARIA vs. FRETKA :P

http://forum.owczarkopedia.pl/a-ryjek-t2176-210.html

Ps. Wszystkiego i tak nie uwieczniłam :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 12 gru 2012, o 20:57

Dagi napisał(a):No to patrzcie: ARIA vs. FRETKA :P

http://forum.owczarkopedia.pl/a-ryjek-t2176-210.html

Ps. Wszystkiego i tak nie uwieczniłam :)

No to ja już nie wiem co gorsze... . Owczarek czy fretka :roftl:
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 12 gru 2012, o 21:12

AnnaJagna- ani to, ani to- rekordy popularności demolki biją moje szczury :)
Kabel od internetu wymieniany chyba ze 100 razy, kabel od kablówki objedzony z izolacji do gołego kabla, wyżarta dziura w worku z psim żarciem(chłopaki zwiali z klatki), poobgryzane kwiaty doniczkowe, poszatkowany mój ulubiony polar-zrobiły z niego sobie cieplutkie legowisko... mogę tak wymieniać do jutra :)...zapomniałam o namiętnie ginących z szuflady skarpetkach (tylko dlaczego akurat moich?)
Pewnie gdybym miała fretki, to nie chciała bym ich zamienić na nic innego i tak właśnie jest z moimi szkodnikami-szczurami :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 12 gru 2012, o 21:29

vega_bw napisał(a):AnnaJagna- ani to, ani to- rekordy popularności demolki biją moje szczury :)
Kabel od internetu wymieniany chyba ze 100 razy, kabel od kablówki objedzony z izolacji do gołego kabla, wyżarta dziura w worku z psim żarciem(chłopaki zwiali z klatki), poobgryzane kwiaty doniczkowe, poszatkowany mój ulubiony polar-zrobiły z niego sobie cieplutkie legowisko... mogę tak wymieniać do jutra :)...zapomniałam o namiętnie ginących z szuflady skarpetkach (tylko dlaczego akurat moich?)
Pewnie gdybym miała fretki, to nie chciała bym ich zamienić na nic innego i tak właśnie jest z moimi szkodnikami-szczurami :)

Hehe nieźle...ale ja jednak stawiam na POCZWARKI z tendencją do demolek ;) szkody są znacznie większe i znacznie bardziej kosztowne. Tu w grę wchodzą meble itp, więc to już w tysiące zł idzie.

Ehhh ale jak ich nie kochać?

AnnaJagna....? Wciąż marzysz o owczarku ? ;)
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Joan » 12 gru 2012, o 21:44

vega_bw napisał(a):AnnaJagna- ani to, ani to- rekordy popularności demolki biją moje szczury :)

No, ale jak takiemu nie wybaczyć? Gapię się i gapię... i dałabym nie wiem co, żeby mi się toto tak kąpusiało:
http://www.youtube.com/watch?v=5g104Vou4fs
:lool: :lool: :lool:
Dagi napisał(a):Hehe nieźle...ale ja jednak stawiam na POCZWARKI z tendencją do demolek ;) szkody są znacznie większe i znacznie bardziej kosztowne. Tu w grę wchodzą meble itp, więc to już w tysiące zł idzie.

Ehhh ale jak ich nie kochać?

AnnaJagna....? Wciąż marzysz o owczarku ? ;)

Co tam demolki... Rzeczy, w tym meble, nosków nie mają, oczek nie mają i nie wchodzą w interakcje. Rzeczy można tracić i nabywać. A takie żywe, cieplutkie, słodkie, śmieszne, rozkoszne... Oj, nic się temu nie równa, nawet jak popsoci... :lool:
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 12 gru 2012, o 21:53

Joan napisał(a):Co tam demolki... Rzeczy, w tym meble, nosków nie mają, oczek nie mają i nie wchodzą w interakcje. Rzeczy można tracić i nabywać. A takie żywe, cieplutkie, słodkie, śmieszne, rozkoszne... Oj, nic się temu nie równa, nawet jak popsoci... :lool:

Heheh tak tak...dlatego kochamy wciąż i gniewać się nie potrafimy ;)
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje