Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Gdzie, co i po ile do BARF-u

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 lut 2013, o 12:47

Ja równiez poszukuje mieska. Wszystko oprócz kurczakow. Co prawda parę domow ode mnie mieszka rzeźnik, ale ja tego człowieka nie trawię! Kiedys kupowalismy u niego podroby bodajze 5zl/kg.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez basia79 » 10 lut 2013, o 18:53

Wszystko fajnie tylko to mięsko jest pakowane po 26 kilo- gdzie ja to kurcze bym schowała. Potrzebuje mniejsze ilości i różnorodne. Dziś zamówiłam cielęcine, indyka, dzika i jelenia po 2 kg
basia79
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 10 lut 2013, o 19:02

dariex napisał(a):W Krakowie K-9 Border Unit dystrybuuje gotowego Barfa.
Albo mozna się podpiąć pod większe zamówienie ( MarzenaG obecna na tym forum zbiera zwykle zamówienia ale to musi być bank pewne ),ew na giełdzie zoo co wtorek zwykle bywa p.Wadera z przyczepką z mięskiem.Wtedy drożej ale można spróbować.

Właściciel K-9 Border Unit nazywa się Robert Gwadera a Wadera to uczestniczka forum. Tak dla porządku.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez olaoliwka » 11 lut 2013, o 11:37

Tutaj macie listy zakładów będących pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej oraz wg. rodzaju działalności. Może pomoże Wam w szukaniu źródełek mięcha :-)
http://www.wetgiw.gov.pl/index.php?action=art&a_id=2488
Ola, Kora, Morka i Micek
olaoliwka
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Aleksandra

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 6 kwi 2013, o 16:05

Mam pytanie. Planuję przejść na BARF , mięso będę zamawiać na BIOSK prawdopodobnie, ale tam nie ma wszystkiego.
Więc- gdzie można kupić (okolice Krakowa) grdyki, tanio kości, podroby itp.? Niekoniecznie w Krakowie, po prostu gdzie mogą takie rzeczy sprzedawać?

Mam rzeźnika niedaleko, ale on to najchetniej wnętrzności po cenie cielęciny by sprzedawał -.-

I jeszcze jedno. Dodałam do koszyka w sklepie AS-POL produkty za 240 zł ,a przesyłka i tak wychodzi 42zł :przerażenie: Nie da się zamówić bez takiej drogiej przesylki??
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 26 kwi 2013, o 08:06

Krakuski, mam teraz fajnego dostawcę mięska wołowego - pakowane w woreczki 1kg, zamrożone, Schilka chętnie wsuwa, ładnie po tym wygląda, cena chyba 3,20 lub 3,50 za kg, teraz dokładnie nie pamiętam, jak ktoś chętny to na priwa wyślę nr telefonu, przy większej ilości (30-60 kg) dowożą do domu, ja zamawiam ze znajomymi na spółę i koleżance do pracy przywożą :-)
Korpusy z indyka kupuję w Kefirku, cena ok. 2zł za kg
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 9 sie 2013, o 18:30

Ja powoli przeglądam mięsodlapsów.pl :-) Jestem ciekawa czy Daskowi zasmakuje :-P
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 10 sie 2013, o 16:44

Zasmakuje, na pewno :)

My musiałyśmy zrobić przerwę w BARFie, bo rodzice podczas mojego wyjazdu nie chcieli się w to "bawić".

Ale coś zauważyłam ,że Nora chyba jednak lepiej znosi karmę z tymi swoimi alergiami. :nea:
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aletheia » 12 paź 2013, o 15:13

A gdzie zaopatrują się mieszkańcy Lubelszczyzny? Do wszystkich przytoczonych przez Was ubojni na tym wątku i wątku o barfie mam od 200 km wzwyż...
Aletheia
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Alicja

Nieprzeczytany postprzez Tomazik » 6 lis 2013, o 11:35

Witam, czy ktoś wie gdzie kupić BARF w Tarnowie? Proszę o info. Pozdrawiam
Tomazik
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje