Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

GROENENDAEL - błąkający się w Konarach k. KRAKOWA

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 3 lis 2013, o 14:16

Dziś do stajni "Na Zielonej" w Konarach przypałętał się starszy niż węgiel GROENENDAEL, pies. Naprawdę stary. Przyszedł za małą białą suką w cieczce. Być może komuś zaginął, ktoś go szuka?

W każdym razie, wyszłam z założenia, że raczej tak wiekowy pies, tak rzadkiej rasy raczej nie chodzi po wsi samopas.

Jest zadbany, naprawdę pięknie "ofutrzony", oczy już zamglone, zęby strasznie żółte.

Cechy charakterystyczne - czerwona obroża (skórzana), ZŁAMANE PRAWE UCHO, oraz przednia lewa łapa w nadgarstku wychodząca lekko do zewnątrz w ruchu (może zmiany artretyczne? szczególik).

Psa nie udało mi się złapać, unika kontaktu, CSuje. Na ciumcianie nie reagował wcale - powiem tak, napalony był na tą suczkę jak szczerbaty na suchary - być może to wynik właśnie tego.
Gdybym była w stanie, bym go odłowiła.
Fajnie by było gdyby go ktoś szukał, zanim go ktoś rozjedzie, czy w inny sposób pies ze wsi zniknie.
Nie wiem czy miał tatuaż - w ucho stojące się wpatrywałam, ale nie jestem pewno tego co widziałam z dalsza.

Bardzo proszę, jeśli ktoś ma możliwość niech skopiuje to info na belgowe forum.
Nie będzie mi ten pies po nocach dawał spać.
CanisFamiliaris
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Pochwały: 34

Re: GROENENDAEL - błąkający się w Konarach k. KRAKOWA

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 4 lis 2013, o 08:36

Jest ta informacja na belgach.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Re: GROENENDAEL - błąkający się w Konarach k. KRAKOWA

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 4 lis 2013, o 10:07

Tak, prosiłam o wrzucenie.
CanisFamiliaris
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Pochwały: 34

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje