Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Adopcje.

Grom- Azyl Pod Psim Aniołem

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 15 lut 2012, o 17:20

http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=2&id=2360

Pies

Wzrost: wysoki

Uwagi: Historia Groma jest bardzo smutna. Został wyrzucony z samochodu. Nic w tym dziwnego, bardzo czesto tak się dzieje. Ale Grom został wyrzucony perfidnie, w metalowym kagancu i na dodatek daleko od terenow zamieszkałych! Gdyby Grom nie został znaleziony przez ludzi, którzy przypadkowo przejeżdzali drogą, w którą wjechali przez pomyłkę, Grom odszedłby w męczarniach. Bez pomocy nie miał szans na przeżycie, miał założony kaganiec, nie mógł nic zjeść, nie wspominając o napiciu się. Pies trafił do naszej fundacji, jest już wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Woli towarzystwo kobiet. Prawdopodobnie mężczyzna musiał mu zrobić krzywdę... Nie nadaje się do domu z psami, kotami i dzieci. Grom jest już starszym psem, ma ok. 9 lat i bardzo pilnie szuka domu na resztę swojego życia.

więcej innych psiaków jak i kociaków

http://www.psianiol.org.pl/adopcje
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna

Re: Grom- Azyl Pod Psim Aniołem

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 lut 2012, o 17:49

Gromuś pewnie szanse na adopcje ma niewielkie...
czemu niektórzy ludzie zachowywują się tak podle :(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Pochwały: 43

Nieprzeczytany postprzez monika » 15 lut 2012, o 22:05

O tak, głupota ludzi nie zna granic. Ludzie często traktują zwierzęta jak przedmioty, bija je, martretują, zabijaja :-(
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 20 lut 2012, o 19:00

no niestety najgorsze jest to że rozumiem zostawić psa gdzieś gdzie jakieś zabudowania ale wywieźć go daleko w las jeszcze w kagańcu ? !! to ten pies ma nie ma szans ... :( :( ah wstyd mi te bestie to też ludzie ... :( jedno pytanie dlaczego ? co sprawia że ludzie są aż takimi bestiami ... chcą się zadowolić nie wiem pokazać co to nie on bo zwierzę jest bezbronne , ufa człowiekowi ... czy to ludzie skrzywdzeniu w wcześniejszych latach życia ? jak to się dzieje chyba nigdy tego nie zrozumiem ... ja bym chciała że była reinkarnacja i ci ludzie co uczynili złego zwierzakom by sami to poczuli jak to jest ... oko za oko ząb za ząb ... dla takich bestii jak pisało ... ukradłeś utną ci rękę
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna

Nieprzeczytany postprzez Miska1250 » 27 lut 2012, o 10:49

Jestem Tu Nowa ale jak czytam te wszystkie posty ogłoszenia i historie to stwierdzam ż Ci którzy tak traktują psy czy koty czy inne zwierzęta to Bydlaki przepraszam za wyrażenie ale starałam sie jak najdelikatniej ich określić. Moja Sunia jak zginęła to 70 razy jednego dnia dzwoniłam na Pałuch i eko-patrol już Mnie mieli dość ale dzięki temu znalazłam Ją. A ludzie robią takie świństwa przecież to stworzenie które Kocha i żyje jak My!!!! Brak słow
Miska1250
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje