Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Hit

Re: Hit

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 27 maja 2011, o 21:05

ta z papierami oczywiście czarny podpalany :-P
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 22 lut 2012, o 17:02

"Oglądnąć" chociaż z przyzwoitości można ;-) ... choć... mam wrażenie, ze film będzie do przesady nafaszerowany akcją. No ale to moje odczucia.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 mar 2012, o 22:12

oglądał ktoś?
ahh Alexa to cudoo :zakochany: :zakochany:
tylko jak biegnie to chyba dobrze go uchwycić nie mogą.. takie jakieś mam odczucia :ooops: chyba z adużo zdjęć psów w ruchu oglądam..
oooo albo mogliby pokazać w zwolnionym tempie to już w ogóle odpadłym :D

ale w ogólnym odczycie to serial zły nie jest. Chyba się rozkręca, bo poprzedni był trochę gorszy...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 mar 2012, o 22:37

mnie się nie podoba :(
Nie podoba mi się podkładanie jęczenia psa, kiedy ma inny wyraz pyska niż podkładane psie jęki.......
i w ogóle jakoś dziwnie ten pies jest kamerowany, odnoszę wrażenie że kamerują go byle jak........... byle szyyybko......
zdecydowanie zamiast oglądać ten serial, wolę oglądać mojego psa choćby właśnie spał... przy wyłączonym tv poddzas emisji tego filmu :zakochany: :zakochany: :zakochany:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje