Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Hodowla Boss i Bursztyn

Nieprzeczytany postprzez lobuz » 18 maja 2018, o 17:22

Jak to jest z ta hodowla? Nalezy do FCI czy tez nie? Rozmawialem z jednym hodowca, ktory z pelnym przekonaniem zapewnial mnie, ze w Polsce nie ma zwyciezcy swiata a oni swojego reprofuktora Piotra von Zenteiche tak wlasnie tytuluja. Suki zreszta tez maja byc wyjatkowo utytulowane.Ma ktos informacje na ten temat?
lobuz
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Bartek

Re: Hodowla Boss i Bursztyn

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 19 maja 2018, o 06:47

lobuz napisał(a):Jak to jest z ta hodowla? Nalezy do FCI czy tez nie? Rozmawialem z jednym hodowca, ktory z pelnym przekonaniem zapewnial mnie, ze w Polsce nie ma zwyciezcy swiata a oni swojego reprofuktora Piotra von Zenteiche tak wlasnie tytuluja. Suki zreszta tez maja byc wyjatkowo utytulowane.Ma ktos informacje na ten temat?

Ta hodowla teraz należy do ZKwP wcześniej do jakiegoś klubu ale nie wiem do którego te wszystkie ich tytuły są zdobyte w klubie a w ZKwP nie wiem czy kiedykolwiek byli na wystawie. Takie tytuły jak np. Zwycięzca świata itp. daje ZHPR.
Paulina K.
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje