Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013

Nieprzeczytany postprzez dariex » 13 kwi 2013, o 21:46

My będziemyyy!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/112062535659072/
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 13 kwi 2013, o 21:52

My się wpisaliśmy, zgłoszenie wysłane! :yahoo:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013 - NOWE INFORMACJE!

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 kwi 2013, o 08:52

A to p. Zofii nie będzie??? :(
A czy Pan Szkoleniowiec mówi po polsku? Byłam raz jedyny w Czechach ale trudno było mi coś zrozumieć...a w sumie... po polsku też trudno do mnie dotrzeć, czego ja się tak martwię :roftl:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez dariex » 14 kwi 2013, o 12:31

Pavel świetnie mówi po polsku,bo od kilku lat tutaj mieszka.
Ale skoro faktycznie cięzko do Ciebie dotrzeć w każdym języku to nie masz się czego obawiać :P

Pani Zofia jest ZAWSZE mile widziana na Zlocie.

Miejsca na szkolenie z Pavlem pozostały cztery.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 kwi 2013, o 15:19

Też tak myślę ;).
Dzięki za info. :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

ZGŁOSZENIA NA ZLOT KRYNICA 2013

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 15 kwi 2013, o 19:25

Bardzo prosze o wpisywanie się osób chętnych na zlot ON-DON KRYNICA 2013-wszelkie informacje dot zlotu na str 1 Zlot ON-DON Krynica 2013
pozdrawiam Wojtek z Hikarim :welcome: :on:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 kwi 2013, o 19:33

Ja na razie tylko na "liście rezerwowej" na zlot i na zajęcia z p. Pavlem.... Wdpenę do Was jak wdepnę, wybaczcie jak co roku że tylko tyle mogę napisać. Na 99,9999% to uczynimy z Nazgulińskim, tylko nie wiem na ile nocy, minimum dwie, ale które?

Aga i N
Owczarkowa wyga

Re: III zlot ON - DON Krynica Morska 2013 - nowe informacje!

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 18 kwi 2013, o 20:15

Tym razem nie będę mogła przyjechać; dziekuję bardzo za pamięć. W wątku "Myszki też potrafią" zaproponowałam organizację na zlocie zabawowych zawodów dla wszystkich chętnych. Pani Thrima zaoferowała pomoc w zaprojektowaniu dyplomów - co myślicie, PT Organizatorzy, o takiej wspólnej zabawie?

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 19 kwi 2013, o 12:02

Pani Zofio bardzo dziekuję za świetny pomysł uatrakcyjnienia zlotu i chętnie z niego skorzystamy, miałem nadzieję że w tym roku się znowu spotkamy na zlocie,
zaproszenie jest nadal aktualne.Proszę o nas nie zapomnięć ,jeśli w tym roku czas nie pozwoli na przybycie to oczywiście zawsze jest Pani bardzo miłym naszym gościem na następnych zlotach.Miałem okazję pracy z moim psem pod Pani kierunkiem i licze że nie było to nasze tylko jedno spotkanie a zlot jest chyba szczególnym miejscem gdzie możemy się spotkać i popracowac oraz porozmawiac o naszych psach.
Z wyrazami szacunku Wojciech
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 20 kwi 2013, o 19:25

REGULAMIN ZLOTU, MAPKA DOJAZDU, ZDJĘCIA, OPINIE ITD. NA WĄTKU ZLOTOWYM 2012 R.

Czy mogłabym prosić o link? Nie mogę znaleźć...

A jak wygląda nocleg? Czy jest możliwość zarezerwowania 2-osobowego pokoju?
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje