Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ISAR co rodzinkę uszczęśliwił

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 14 kwi 2014, o 08:26

Ojej, dopiero na zdjęciach widać, jaki Uzo jest duży :)Małgosiu, minie, parę miesięcy i Isar też będzie takim smokiem.
Isar jest cudny, mała kuleczka, która nie da sobie w kaszę dmuchać i jak czuł, ze Uzo za bardzo mu "zagraża" to nieźle potrafił go obszczekać ;)
Uzo sam jest jeszcze szczeniakiem (w głowie) i najlepiej poszalałby z Isarkiem, ale ze względu na jego gabaryty musiałam te zapały hamować...

Bardzo, bardzo jestem ciekawa, co Wam z tej kuleczki wyrośnie, jaki będzie miał charakter, jak będzie wyglądał...

Bardzo dziękuję za gościnę, za miłe przyjęcie :)
"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."
(Marek Majewski)

Obrazek
Janneke
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Uzo
Imię: Joanna
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez fastryga » 21 kwi 2014, o 19:04

Janneke napisał(a):Bardzo, bardzo jestem ciekawa, co Wam z tej kuleczki wyrośnie, jaki będzie miał charakter, jak będzie wyglądał...

Oj, rośnie rośnie ;-) Czas szaleństwa i gryzienia, stawiania granic itp. Czytam i czytam artykuły i książki (pani Zofii głównie), uczę się na nowo i odkrywam rzeczy, których dotychczas nie zauważałam. Dziś szczeniak wyjątkowo pobudzony (nie dziwię się, pełna chata, zapachy, rwetes ) i kilka sytuacji w których się rozszalał i trzeba było mocno zaznaczyć granice. Czas prób i uczenia się.
fastryga
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Była Mela, jest Isar
Imię: Malgorzata

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 21 kwi 2014, o 20:26

Witamy ślicznego maluszka, słodziak z niego. Wujek też uroczy :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez fastryga » 23 kwi 2014, o 08:49

Rosnę i rosnę.... :lool:

Obrazek
fastryga
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 23 kwi 2014, o 09:03

Ojej, ale Isar rośnie, jaka poważna mina :lool:
Napisz coś więcej o nim Małgosiu, jaki ma charakter, co z nim "działacie" I więcej fotek prosimy ;)
"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."
(Marek Majewski)

Obrazek
Janneke
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez fastryga » 23 kwi 2014, o 09:54

Będzie fotek więcej - po powrocie, znów wyjeżdżam ;-) Charakterek? Zmienny niczym niewiasta. Wczoraj zaliczyliśmy weta, był dokładny ogląd i popis histerii przy oglądaniu uszu (zdrowych!) A w poczekalni był bardzo odważny i przyjazny. Po wszystkich zabiegach u wetki podszedł do niej i położył się na wznak rozpostarty machając ogonem - "poddaję się, rób ze mną co chcesz" :roftl: No uśmiałysmy się.
Dziś jest ideałem psa - pośpi, poje, pobryka, poćwiczy to co umie (rzut na glebę jest hitem, jeszcze nie nazywam tego "waruj", Pani Zofia przyjedzie to oceni, czy ta akrobatyka to jest faktycznie to :lool: ) W Święta przestymulowaliśmy biedaka (te wszystkie ochy i achy no i niestety - machanie łapami przed pyszczkiem typu: "A ty, a ty..." Tłumaczymy, bronimy małego, ale to nie takie łatwe. Chyba jego łatwiej czegoś nauczyć, niż naszych przyjaciół czy rodzinę. :lool:
W efekcie zaczął się bronić i szczekać, po czym w ogrodzie wybrał najdalsze miejsce od ludzkości, żeby odpocząć wreszcie - "A dajcie wy mi wszyscy święty spokój" . Zaczynam doceniać wartość kwarantanny.
A na drzwiach wkrótce będzie napis jak w ZOO - "Nie drażnić zwierzątka. Nie dokarmiać też". :głupol:

A tak w ogóle jest bardzo kontaktowy, pojętny, aktywny (!) - w tym różni się od poprzedniczki, odważny, chwilami nadwrażliwy, ma świetną pamięć i orientację. Potrafi zajać się sobą (czasami ;-), odpuszcza (z westchnieniem), gdy postawi mu się granicę, czasem pyskuje. Oj dużo się dzieje, cudnie jest! :-)
fastryga
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez fastryga » 26 kwi 2014, o 20:38

Isiu/Isar pozdrawia :lool: Dziś odwiedziła nas Pani Zofia i orzekła, że jest spokojny i powinien być łatwy w prowadzeniu, mam nadzieję, że go nie spsujemy, bo błędów robimy że hoho.

Obrazek
fastryga
Początkujący owczarkarz

Re: ISAR - szczenięce chwile

Nieprzeczytany postprzez fastryga » 27 kwi 2014, o 22:07

Jaki pilny uczeń z Panią Zofią! :lool: Obrazek
fastryga
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 28 kwi 2014, o 13:11

Jaki grzeczny uczeń :)
(Marek Majewski)

Obrazek
Janneke
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 28 kwi 2014, o 16:29

Jaki wpatrzony! Wydaje się pytać: No a co ja będę robił?
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje