Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Iwona

Nieprzeczytany postprzez Coyote Ugly » 3 kwi 2014, o 18:38

Witam serdecznie

Mam na imię Iwona, interesuję sie wprawdzie gr III ale poszukuje hodowli owczarków godnych polecenia, dlatego trafiłam na forum

Mam nadzieję że pomożecie

pozdrawiam
Coyote Ugly
Losowy avatar

Re: Iwona

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 4 kwi 2014, o 08:47

Przejrzyj już istniejące wątki o istniejących hodowlach i czy są polecane,czy nie.
Pewnie znajdziesz sporo przydatnych informacji.
Poza tym pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Re: Iwona

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 4 kwi 2014, o 10:50

Witamy na forum :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje