Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Ja i Bruno:)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 3 lip 2014, o 13:16

Wow, ale włochaty. :) Skąd go macie?
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Gabi » 9 sie 2014, o 20:16

Bruno jest owczarem ale bez rodowodu :)
Gabi
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: BRUNO
Imię: Mariola

Nieprzeczytany postprzez Gabi » 13 mar 2015, o 20:19

Witajcie, bardzo dawno mnie tutaj niebyło. Różne składniki sie na to złożyły między innymi choroba Bruna, która trwała prawie 3,5 miesiąca. Bruno miał bóle wzrostowe kończyn, niemógł chodzić a o bieganiu niemogło byc mowy ...cały czas leżał, niechciał jeśc ani pić..Przeszedł bardzo dużo,co drugi dzień jeżdzilismy na zastrzyki przeciwbólowe a dopiero po około 2 miesiącach Pani doktor zaczeła włączać tabletki i w końcu pomału ustapiło to paskudzctwo.Teraz na szczęscie jest juz zdrowy,choc przeszedł niemało .
Gabi
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: BRUNO
Imię: Mariola

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje