Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Jak wasz pies sygnalizuje chęć wyjścia na dwór za potrze

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 24 lis 2012, o 20:31

Rano, jeżli chce im się przed budzikiem, to łapami przednimi pakują się na łóżko i iskają nas, że nie sposób się nie obudzić. W ciągu dnia po prostu otwierają sobie drzwi i robią tzw. wypad :roftl:
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 25 lis 2012, o 17:12

U nas jest marsz od drzwi do nas i z powrotm plus intensywne patrzenie w oczy z ewentualnym kladzeniem pyska na naszych kolanach. Tak robi Max i Lulu. Sabina jest strasznie leniwa i jest w stanie baaaardzo dlugo nie wychodzic na siusiu, wiec to raczej my ja na sile wykopujemy za drzwi :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 26 lis 2012, o 19:38

Amisza nie sygnalizuje normalnie.Śpi tyle co my :-) .jak zdarzy się biegunka to łazi i dyszy pod drzwiami-wtedy szybka akcja nawet w kapciach.
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Kubix20 » 8 gru 2012, o 18:01

przez pierwszy tydzień w wieku 2 miesiecy 0 sygnałów ;D teraz mam pewność gdy lata przy drzwiach i poprostu piszczy . kupka gwarantowana. a jeśli nie mam bo nie piszczy to nerwowo "bawi sie ze mną" . zaczepia , gryzie za reke i nie jest to typowe zachowanie z checi zabawy wiec , wyprowadzam go i zazwyczaj nie myle się . piesek w ciągu 3 tygodni narobił w domu może z 3-4 razy i to w nocy gdy ja spię wiec w sumie sytuacja opanowana. jeszcze sie obaj dostroimy ;P
Kubix20
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 8 gru 2012, o 23:09

Haszysz rano czeka aż ktoś z domowników wstanie i grzecznie czeka pod drzwiami żeby go wziąć na spacer.
W dzień przychodzi do mnie, siada naprzeciw i łapką zaczepia mnie, kładzie ją na kolana i patrzy się na mnie. To jest sygnał na siku ;-) Jeśli chodzi o qpke to chodzi po domu, dycha i zaczyna marudzić.
A jeśli poprostu chce wyjść ma dwór to patrzy w okno a później na mnie i tak pare razy :-)
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Urodziny
Pochwały: 3

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ahrefs i 0 gości

Opcje