Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Jedzonko

Nieprzeczytany postprzez Onka » 2 sty 2012, o 20:49

No właśnie co daje cie waszym psiakom do jedzenia chodzi mi o karmy jesli tak to jakie i jaka cena. Czy gotujecie waszym psiakom bo ja tak. Często podaje im kaszę, ryż bądz makaron z miesem z kurczaka i kostki.
"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Obrazek
http://schronisko.info.pl/
Obrazek
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edyta

Re: Jedzonko

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 2 sty 2012, o 21:04

ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Re: Jedzonko

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 3 sty 2012, o 09:29

Onka napisał(a):No właśnie co daje cie waszym psiakom do jedzenia chodzi mi o karmy jesli tak to jakie i jaka cena. Czy gotujecie waszym psiakom bo ja tak. Często podaje im kaszę, ryż bądz makaron z miesem z kurczaka i kostki.

Ale te kostki to rozumiem, że surowe. Nie daje się psu kości gotowanych, pieczonych itp. Mogą być niebezpieczne.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje