Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 6 gru 2013, o 17:21

Co do Fifi, to Zyga kończy pierwsze opakowanie, więc je ją już 3 tygodnie, faktycznie nie zjada jej z dużym smakiem, ale to nie jest problem bo podlewamy rosołkiem i wtedy rach/ciach i nie ma, więc smak jest jak dotąd jedynym minusem tej karmy.
A teraz pulsy:
-w zasadzie pies się nie drapie, do tej pory drapanie po żarciu było na porządku dziennym
-kupy-100 razy ładniejsze niż po poprzednich karmach
-bałam się, że futro straci po tej karmie, ale miłe zaskoczenie-nie straciło
-teraz jestem na etapie obserwacji czy nie zwiększa mu się ilość plamek tłuszczowych na oczach (niby stosunek tłuszczu do białka ma niemal taki sam jak w poprzedniej karmie, ale lepiej dmuchać na zimne)

Ps. Sprzedawca nie jest moim znajomym.
Ps.1 Zapomniałam dodać, że Zyga zaczął po tej karmie strasznie bączyć :ooops:
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Re: Karma Fifi-opinie

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 7 gru 2013, o 16:43

Każdy pies inaczej reaguje u nas qupy 3 razy dziennie iloś ogroma apatia ,utrata wagi 1kg no i podstawowy mankament zula przestała ją jeść

-- 7 gru 2013, o 16:44 --

A plus przestała się drapać ,co robiła po kubersie
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 7 gru 2013, o 18:22

Tomek napisał(a):To nie miało szansy powodzenia (karma Fifi i cenowo podobne).

Dokładnie, cena musi być adekwatna do jakości, czyli mała cena= mała jakość, cudów nie ma.

Bardzo ciekawy artykuł
http://ekozwierzak.blogspot.com/2011/02/dlaczego-i-czy-w-ogole-karmy-marketowe.html
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Re: Karma Fifi - opinie

Nieprzeczytany postprzez malkin » 8 gru 2013, o 16:58

kończymy worek. Zresztą pierwszy. A mamy jeszcze jeden do schrupania. Mój pies nie jest entuzjastą suchej karmy którą zszamie samą . Trzeba dodawać dosmaczanie w postaci puszki ( tak ok łyżki od herbaty) Kupy w miarę ok . Nie są za bardzo zwarte. Ale są normalne. Zauważyłam że przytyła na niej.
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez malkin » 6 kwi 2014, o 14:47

Słuchajcie . Ja mam pytanie .

Czy dalej podajecie ta karmę ? I następne pytanie czy wam też ona się tak kruszy i dosłownie piacho-miał się z niej robi? Ja się zastanawiam pod tym względem nad zmianą karmy.Mimo iż pasuje to mojemu psu. Mam jeszcze 1 worek 15 kg musimy go zjeść

mój pies 4 worki tego zjadł .
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 7 kwi 2014, o 12:35

I dosyć.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 7 kwi 2014, o 17:08

Fifi tak jakby piaskowa w dotyku nie wiem jak inaczej to ująć ,karmione tydzień ziedzone około 2 kilo :stop: koniec z nowinkami teraz purina pro plan ryż i łosoś qupy słońiowe jak po kubersie
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje