Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Karma Fifi - opinie

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 3 gru 2013, o 18:57

U nas się nie sprawdza. Bruner niezbyt chętnie ją je, schudł troszkę, a kupy wali jak słoń. Już jedzie do nas "nasza" karma, a resztę fifi chyba oddam weterynarzowi. Nigdy więcej takich wynalazków ;)

Temat złożony z postów z innych wątków. Tomek.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Karma Fifi-opinie

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 3 gru 2013, o 21:31

Posty przeniesione z tematu co-ostatnio-kupiliscie-swojemu-psu-t1303-620.html

Sprzedam za 50 zł plus koszty wysyłki 13 kilo karmy Fifi Zuli nie podeszła.
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Co ostatnio kupiliście swojemu psu?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 gru 2013, o 21:37

Czyżby te "pozytywne opinie w necie" były wyssane z palca? ;- )Załóżcie tej karmie osobny wątek, niech się ludzie dowiedzą że....... owczarusiom......... ;) nie smakuje :P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Re: Nasze suche karmy

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 3 gru 2013, o 22:40

Odnośnie suchych karm: zachęcona przez znajomych wszelakich, którzy karmili od jakiegoś czasu swoje psy karmą FIFI zamówiłam i ja.
Nie spodziewałam się cudów,bo co pies, to żołądek,ale byłam dość optymistycznie nastawiona.
Mój optymizm zniknął po dwóch dniach, kiedy to odkryłam ogromniaste qpy.
Wielkość wydalin się nie zmniejszyła- wręcz przeciwnie.
Pies był ciągle głodny(a nie było to łakomstwo).
Najgorsze było to,że odkryłam w niej pióro ptasie- nie wnikam już jakiego gatunku (aż szkoda,że nie zrobiłam fotki).
W połowie dużego worka zrezygnowaliśmy i wróciliśmy go poprzedniej karmy.
Podsumowując- dla mojego psa:
-karma okazała się za mało kaloryczna-schudł 3 kg przez dwa tygodnie(treningi bez zmiany intensywności)
-ogromniaste kupki
-słaba jakość karmy
- pies był ciągle głodny-przelatywało przez niego, jak przez dziurawe wiadro
-pies pozbawiony energii.
Ogólnie NIE POLECAM psom pracującym, trenującym, o dużym zapotrzebowaniu na energię.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 gru 2013, o 23:28

Aga i N napisał(a):Czyżby te "pozytywne opinie w necie" były wyssane z palca? ;- )Załóżcie tej karmie osobny wątek, niech się ludzie dowiedzą że....... owczarusiom......... ;) nie smakuje :P

Mojej smakowała, została poczęstowana jak byłyśmy "w gościach", ale potem trzy dni ją czyściło dokumentnie, dlatego ja akurat nie polecam :stop:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 4 gru 2013, o 13:01

No nie smakuje i za jasnego czorta nie chce jeść chyba na brafa przejdę bo nod tygodnia zula na diecie :negatyw:
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 5 gru 2013, o 13:24

Zgodze się z VEGĄ karma fifi nie sprawdziła się też u nas kopq duże ,apatia i taka coś w moim odczuciu sucha no i dziwne żeczy są w niej ,tak samo jak w kubersie kowałki skury z futrem :stop: przechodzimy na brafa i koniec z ekperymentami :-)
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 gru 2013, o 14:16

To nie miało szansy powodzenia (karma Fifi i cenowo podobne).
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 5 gru 2013, o 15:01

Niestety u nas też się nie sprawdziła karma fifi. Bruno jeszcze tak ogromnych kup nie robił jak po tej karmie. Schudł troszkę i ma mniej energii. Wracamy do Pro Plana. Nigdy więcej kombinowania z takimi wynalazkami ;)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 5 gru 2013, o 15:22

Zgadzam się, nigdy więcej wynalazków. My wróciliśmy do karmy brit i będziemy karmić naprzemiennie z fitminem-zależnie od tego,czy mój królewicz będzie kaprysił, czy nie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje