Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: Klikier ....

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 13 gru 2011, o 21:41

zadam dość głupie pytanie ale na czym polega ta nauka z klikerem?
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 14 gru 2011, o 07:35

mój pies napisał(a):...
ps. Billika to ten? http://allegro.pl/show_item.php?item=19 ... e849d8f130

Tak, to ten. Wyjątkowość Billika polega na tym, że każdy egzemplarz jest identycznie dostrojony, idealnie tak samo brzmi. Czyli jak zgubisz czy zniszczysz to masz 100% pewność, że pies rozpozna dźwięk kolejnego gwizdka. Psy mają bardziej czuły słuch i odbierają na szerszej gamie częstotliwości niż my, to co dla nas brzmi podobnie dla nich brzmi inaczej.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 14 gru 2011, o 15:50

saacrum napisał(a):zadam dość głupie pytanie ale na czym polega ta nauka z klikerem?

TUTAJ masz książkę o klikerze i szkoleniu klikerowym. Przeglądnij sobie ;)
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 lut 2012, o 11:31

a ja znalazłam kanał na youtube pewnego trenera. trenuje psiaki zawodowo a jego ON Solea robi takie sztuki ze głowa mala:) wrzucam link
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 lut 2012, o 12:04

Fajne znalezisko, wstawię do naszej bazy klipów.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 lut 2012, o 12:16

zapomniałam dodać ze ten chłopak ma swój kanał na youtube, jest wiele filmów na których pokazuje jak szkolić piesia. począwszy od prostych siadów po trudniejsze 'wytrzyj łapy na wycieraczce zanim wejdziesz do domu ' :) ( jeden z moich ulubionych trików:P ) obejrzałam chyba wszystkie i muszę przyznać ze wiele wyniosłam z tych krótkich filmików i mam nadzieje ze to pomoże mi w jakiś sposób w wyszkoleniu mojego małego urwisa :)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 26 lut 2012, o 04:18

Bejti napisał(a):zapomniałam dodać ze ten chłopak ma swój kanał na youtube, jest wiele filmów na których pokazuje jak szkolić piesia. począwszy od prostych siadów po trudniejsze 'wytrzyj łapy na wycieraczce zanim wejdziesz do domu ' :) ( jeden z moich ulubionych trików:P ) obejrzałam chyba wszystkie i muszę przyznać ze wiele wyniosłam z tych krótkich filmików i mam nadzieje ze to pomoże mi w jakiś sposób w wyszkoleniu mojego małego urwisa :)

ALBO I NIE...
jest 3 nad ranem i nie śpię bo sprawdzam pewną metodę na to by szczeniak spal sam na swoim miejscu bo dwie pierwsze noce spal kolo mnie. teraz to ja się wycwaniłam i włożyłam jej do łoża moją niewypraną bluzę ( jestem w stanie poświecić kilka rzeczy żeby tylko się młoda w miarę szybko ogarnęła )żeby czuła mój zapach, jak na razie skutkuje od 30 minut co jest oczywistym sukcesem w porównaniu od 30 sekund od chwili mojego wyjścia z kuchni. sukces wciąż trwa;] ale nie o tym chciałam pisać, to tylko taka przechwałka żółtodzioba ;)
chciałam się dowiedzieć od czego zacząć szkolenie z klikerem. chciałam ja dzisiaj nauczyć siadu ale jest chyba jeszcze za dużo czynników rozpraszających jej uwagę, jednym głównym czynnikiem jest ogon ;] na smaki daje jej kosteczki zółtego sera bo to jej przypasowało najbardziej. poza tym włazi mi na kolana, gryzie w nogawkę i guzik ja obchodzi jakieś siadanie ;] nie wiem kompletnie od czego i jak zacząć ja uczyć, w planach mam zajęcia socjalizacyjne ale to za miesiąc dopiero. :pomocy:
wiem już teraz ze ona nauczy mnie cierpliwości i normalnego funkcjonowania po 3 godzinach snu ;]
a test bluzowy trwa nieprzerwalnie od 45 minut :yahoo:
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 lut 2012, o 11:19

"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 26 lut 2012, o 11:39

o dzięki za link, zaraz sprawdzę czy są na Merlinie. jakoś wole papier, lepiej się czyta :) btw Aria przespała cala noc na swoim wyrku, o 8 skubnęła mnie w palec, ze już jest gotowa na zabawy;] ależ jestem dumna z niej :)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 lut 2012, o 12:19

my też :-) z tą bluzką to był bardzo dobry pomysł! :yahoo: :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje