Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Kto chętny na zakolegowanie psów ? Częstochowa / Sokole Góry

Nieprzeczytany postprzez kapitan-bomba » 30 mar 2019, o 15:25

Hej. Ja jestem po 40-tce, moja dziewczyna po 30-tce, mamy 14-miesięcznego owczarka niemieckiego długowłosego (chłopak) i desperacko szukamy dla niego kolegi/koleżanki. Jest bardzo towarzyski, łagodna osobowość typowa raczej dla golden retrievera (zabawy z dziećmi, oglądanie telewizji, wylegiwanie się na łóżku), bardzo pragnie towarzystwa podobnych sobie psów, a my niestety mieszkamy na pustkowiu pod Częstochową i żadnym sposobem nie udaje się nam takiego towarzystwa znaleźć. Naszym marzeniem jest wspólny spacer w naszych ulubionych okolicach - Złoty Potok lub Sokole Góry - najchętniej z podobną do nas parą, będącą w posiadaniu równie młodego owczarka. Nasz jest ciągle w fazie, gdzie widząc innego psa pragnie się z nim tylko i wyłącznie bawić, nie ma żadnych zapędów do dominacji ani nie jest zbyt terytorialny (jeszcze). Nie mamy specjalnych oczekiwań, ale może ułatwi jeżeli napiszę, że jesteśmy po studiach, niepalący i mamy poglądy mocno świecko-liberalne (czyli źle znosimy PISowców, ONRowców i discopolowców).

Obrazek
kapitan-bomba
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Wojtek

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje