Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Która karma?

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 5 lis 2017, o 07:58

Ja również polecam Brit, w szczególności wersja Care, stosunek jakości do ceny jest naprawdę jednym z najlepszych ... ale bardzo dobry jest Simpsons Premium. Karma jest cenowo ok.50 zł droższa ale mięska dużo,przede wszystkim dobrej jakości ! Może wersji dla seniorów nie ma, ale Adult też tu się dobrze sprawdzi ze względu na "lekkość" skłądników ... łosoś i ziemniak. U mnie nawet Bonus [*] jadł ją ze smakiem choć był mega niejadkiem ... pewnie dlatego że śmierdzi rybą na kilometr :)
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 14 lis 2017, o 15:17

Ja z kolei dużo czytałem na temat takich karm i wolę kupować w naprawdę znanym sklepie typu https://allezoo.com.pl/17-psy . I nie chodzi mi nawet o producenta, al sposób dostawy, przechowywanie przez sklep itp. Nie raz już się nadziałem, a i znajomi mi opowiadali skandaliczne historie.
Dorobek
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Olka

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 15 lis 2017, o 14:51

Ola, jak moje zwierzę jadło jeszcze suche,to zamawiałam z zooexpres.pl, nigdy się nie zawiodłam,a magazyny są niedaleko mnie i nie raz odbierałam po drodze.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje