Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Luna & Triss

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 9 cze 2015, o 15:07

Po prostu boska ta mała pirania :)
Super,że mała ma towarzystwo :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Re: Luna & Triss

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 11 lip 2015, o 22:17

Dziękujemy bardzo :-)

Kilka zdjęć autorstwa Cztery foto łapy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mina pt.: "jestem żabom" :-P
Obrazek

I migawka z obozu OBI, z którego dopiero co wróciłyśmy:
Obrazek

Dowiedziałam się (czy raczej zostałam utwierdzona w przekonaniu ;-) ), że Triss ma ogromny potencjał do obedience. Na swoim pierwszym wejściu sama z siebie złapała leżący z boku aport, po czym mi go przyniosła :serce: i dzielnie wytrzymywała całe sesje, kiedy Luna już nie dawała rady. Miałam również okazję przekonać się, że jest niesamowicie szybka, zwłaszcza gdy zobaczy gdzieś piłkę - na początku treningi odbywały się na boisku lub koło niego i chłopcy grający w piłkę byli niemalże nieodłącznym ich elementem... :lool:
Ostatnio edytowano 5 lis 2015, o 19:00 przez Nyks, łącznie edytowano 1 raz
Nyks
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Re: Luna & Triss - 4 miesiące

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 15 lip 2015, o 20:13

Zdolnie wrzuciłam zdjęcia i nawet nie zorientowałam się, że ich nie widać... :mur: poprawki już poczynione. A przy okazji - Triss skończyła dziś 4 miesiące :-)
Nyks
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 16 lip 2015, o 15:18

O ja Cię, ale masz piękne psiaki :)

Oglądałam fotki Luny po akcji z FURminatorem - doceniam wcześniejszą uwagę, żeby uważać na "cięcie" ;) Ale na lato tak jej chyba lepiej :)
Ostatnia sesja suuupeeeerrr!!! Aż nie mogę się od monitora oderwać :lool:
Lunie już chyba troszkę sierść odrasta, a przynajmniej "pędzelki" przy uszach? ;)
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez Rawena » 16 lip 2015, o 18:51

Przecudne obydwie :-)
Rawena
Świeżak
Owczarek niemiecki: Rawena
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 17 lip 2015, o 15:41

W imieniu moich "dziewczyn" bardzo dziękuję :)

Sanszajn napisał(a):Oglądałam fotki Luny po akcji z FURminatorem - doceniam wcześniejszą uwagę, żeby uważać na "cięcie" ;) Ale na lato tak jej chyba lepiej :)
Ostatnia sesja suuupeeeerrr!!! Aż nie mogę się od monitora oderwać :lool:
Lunie już chyba troszkę sierść odrasta, a przynajmniej "pędzelki" przy uszach? ;)

Fotograf utalentowany, to i sesja super :ok: Też jestem nią zachwycona, chociaż autorka uważa, że mogło być jeszcze lepiej i już szuka miejsca na kolejną :-P
A te pędzelki na Luny uszach to nie jest odrastająca sierść, tylko ta, która nie została obcięta. Ani trochę jej nie odrosło :nea:
Nyks
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 30 lip 2015, o 19:12

Śliczne zdjęcia :-) Ale mała rośnie jak na drożdżach! Luna jak zwykle piękna.
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 18 sie 2015, o 23:01

Własnie wróciłam z kolejnego wyjazdu, tym razem z samą Triss, bo niestety dla Luny tego typu atrakcje są mocno stresujące, z to dla małej to zawsze jakiś socjal. Miała za to 2 tygodnie świętego spokoju od małego wampirka (w samą porę, bo już zaczynało brakować jej cierpliwości) i błogiego lenistwa pod okiem mojego dziadka :lool: Nie obyło się bez przygód i to niestety tych niezbyt fajnych - przez naciągnięty mięsień w łapie pół wyjazdu Triss przesiedziała w kennelu :mur: Trochę zdjęć z pierwszego tygodnia, kiedy jeszcze mogła szaleć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pytanie za 100 punktów: gdzie jest Triss?
Obrazek

A tak w drugim tygodniu dla zabicia nudy i rozładowania borderkowych bateryjek ćwiczyłyśmy samokontrolę:
Obrazek

A w sobotę mała pirania skończyła 5 miesięcy. Ma w tej chwili 47 cm w kłębie i waży 12,5 kg. Z małej, kompaktowej suczki nici, wygląda na to, że będzie bardzo wysoka :-P
Nyks
Owczarkarz

Re: Luna & Triss - 5 miesięcy

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 22 sie 2015, o 11:00

Fiu fiu, całkiem niezła panna z niej wyrasta :) Śliczniutka jest. Mam nadzieję, że łapka dochodzi do siebie. A Luna pewnie niby odpoczywała pod nieobecność Triss, ale po powrocie było czułe powitanko :lool:
Sanszajn
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Re: Luna & Triss - 5 miesięcy

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 5 lis 2015, o 20:24

Mała pirania mi wyrosła i zmieniła się już w całkiem pełnowymiarowego bordera (a nawet trochę wyrośniętego, bo aż +/- 51 cm). Jest niestety typem pracoholika ze wszystkimi tego zaletami i wadami ;-) Z jednej strony jest w każdej chwili gotowa do pracy i zawsze daje z siebie 200% (za co absolutnie uwielbiam ją i rasę w ogóle), z drugiej jednak bardzo praktycznie nie pokazuje, że jest zmęczona czy że ją coś boli i w pewnym sensie muszę o tym myśleć za nią - ten typ już tak ma, że prędzej padnie niż położy się i odpocznie :mur: No i nie ma, że się nie chce, że na uczelnię muszę jechać czy nauczyć się do kolosa, młodą trzeba zmęczyć - jednak owczarek wybaczy krótszy spacer albo sikanie w ogrodzie, border już nie ;) Ma też bardzo niski próg pobudzenia, na co na treningach i w życiu codziennym zresztą też, trzeba bardzo uważać. Ale w końcu nie można mieć wszystkiego :-P Dla mnie jest idealna (prawie) pod każdym względem :-) No i ma niesamowity wpływa na Lunę - wstąpiły w nią nowe pokłady energii, zaczęła zachowywać się jak wyrośnięty szczeniak i chętnie choć czasem jeszcze nieśmiało, bawi się zabawkami :yahoo: Poza tym Luna była sterylizowana w połowie września i mam wrażenie, że to też po części wpłynęło na jej zachowanie i samopoczucie. Wrzucam resztkę wakacyjnych i trochę jesiennych zdjęć jakości, co prawda, dość wątpliwej, ale innymi obecnie nie dysponuję (a jak zadysponuję, to i je wrzucę ) :-)

sierpień

Obrazek

wrzesień

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

październik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moja mała mądrala :)
Obrazek

i na koniec: love is in the air :-P
Obrazek
Nyks
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje