Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Luźne rozmowy na temat Onków

Nieprzeczytany postprzez Tyrion12&Tarya15 » 26 lip 2015, o 17:16

Zarejestrowałem się zaledwie 2 dni temu i rozpocząłem wędrówkę po wątkach.Większość z nich zakończyła żywot jakiś czas temu.Trochę to dziwne zważywszy że o owczrkach niemickich można rozmawiać bez przerwy.Ktoś wchodzi na forum, zadaje pytanie i znika.Znika bo jednak nie zdecydował się na Onka albo jak większość z populacji ludzkiej chce się pochwalić przed całym światem swoim jedynym i niepowtarzlnym Onkiem na fb / co jest całkiem zrozumiałe bo One są wyjątkowe /Ale moje pytanie brzmi" skoro jest forum o owczarkach niemieckich to dlaczego nie tętni ono pełnym życiem?
Może wygodniej, niekoniecznie lepiej byłoby rozmawiac o wszystkom na jednym max kilku wątkach a wtedy integracja i wymiana informacji byłaby szeroka, a tym samym forum zaczęłoby być nieco bardziej atrkcyjne.Może w ten sposób moglibyśmy się bliżej poznać, poznać nasze psy a może i w przyszłości zorganizować spotkanie forumowiczów?
Ktoś moógłby spytać"o co Tobie chodzi?"ale sami popatrzcie na forum.Jaki tutaj jast ruch w eterze!
Pozdrawiem w imieniu Tyriona i Taryi. :-)
Tyrion12&Tarya15
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Greg

Re: Luźne rozmowy na temat Onków

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 26 lip 2015, o 18:33

nadeszły czasy fejsa to fora poszły odstawkę :( aktualnie jestem aktywna na 10 forach psich i 2 samochodowych a na fejsie jestem w ponad 100 :D jakieś 2-3 lata temu zauważyłam znaczący spadek aktywności :-( wystarczy prześledzić nasz forumowy czat :lool: forum trzeba poszukać, zalogować się, często poczekać na akceptacje admina a na fejsie wszystko jest pod ręką wystarczy dodać się do grupy i gotowe :) i jeszcze jedno teraz jest lato więc normalnym zjawiskiem jest że ludu jest mniej zimą jest lepiej :P osobiście wole forum wszystko pod ręką wyszukanie tematu to pare sekund a na fejsie wszystkie ciekawe tematy zaraz są pochłonięte lawinami foteczek :nea:
xxxkaluniaxxx
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Re: Luźne rozmowy na temat Onków

Nieprzeczytany postprzez Tyrion12&Tarya15 » 26 lip 2015, o 18:49

Wiele jest racji w tym co piszesz.Znalazłem jedno miejsce na forum gdzie rzeczywiście widać że to forum o Onkach.I posty lecą jeden za drugim mimo wakacji.Mnóstwo zdjęć i opisów i o to chyba chodzi.Chwalmy się naszymi psami ich osiągnięciami, wszystkim co dobre i złe.

-- 26 lip 2015, o 21:43 --

Oops!Chyba niedokładnie przeglądałem strony forum, za co przepraszam wszystkich forumowiczów.Rzeczywiście część wątków zakończyła się jakiß czas temu, ale reszta wygląda kwitnąco.Szczęśliwie nikt do tej pory nie zrobił mi dzikiej awantury.Postaram się bardziej uwaznie czytać wątki i ostrożniej wyrażać swoje opinie.
Tyrion12&Tarya15
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Greg

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje