Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Maciuś [*]

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 28 mar 2013, o 20:07

Dziś byłam zmuszona uśpić Maciusia... Miał 14 lat. Jako wpis wklejam notkę z mojego bloga:

[*] Maciuś (14 lat) [*]

Pamiętacie, jak ponad dwa lata temu pisałam o uspieniu Sary? Jesli nie pamiętacie to na epwno znajdziecie to w archiwum. Teraz jestem zmuszona pisac o tym ponownie, Jednak w tym przypadku chodzi o kolejnego psa - Maciusia.

Maiuś był z nami odkąd pamiętam. Do dziś widze przed oczami moment, kiedy rodzice go przywieźli i przybiegła do mnie grubiutka czarna kulka. To był bardzo dobry pies, słuchał się zawsze, nie sprawiał rzadnych problemów ale przede wszystkim był dla nas wspaniałym przyjacielem. Oczywście także dla Luny, która pewnie będzie teraz za nim strasznie tęsknić....

Musieliśmy go uspic, bo już od miesiąca nie wstawał w ogóle na tylne łapy - przenosilismy go specjalnie, zeby nie leżał ciągle w tym samm miejscu. Niestety miał chore stawy które sprawiały mu dużo bólu. Taka już wada owczarków... W moim przypadku jak nie rak, to stawy, Potwornośc.

Maciusia zapamiętam jako zawsze uśmiechniętego ale spokojnego psa. W życiu nie podjęłabym takiej decyzji, gdyby to nie było lepsze dla niego. Nie chciałabym żeby musiał się męczyć.

Kocham go i zawsze bedzie w moim sercu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Re: Maciuś [*]

Nieprzeczytany postprzez dariex » 28 mar 2013, o 20:36

Przykro mi,trzymaj się :(
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 mar 2013, o 20:56

Bardzo przykro. Siły by znieść ten ból życzę [*]
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 29 mar 2013, o 06:57

Współczuję [*]
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 29 mar 2013, o 07:37

Współczuję, wiem, co czujesz, dużo siły życzę.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 29 mar 2013, o 11:22

Bardzo mi przykro [*]
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 29 mar 2013, o 16:24

Martuniu, trzymaj się jakoś. Ja wiem, że to frazes, ale wierz mi że takie podzielenie się bólem pomaga. Ja do tej pory nie pozbierałam się po śmierci Frama i do tej pory widzę jego wzrok kiedy zasypiał. Rozrywa mi serce do tej pory. Ty miałaś Maciusia dłużej i na pewno jest ci bardzo ciężko, ale podjęłaś dobrą decyzję. Wiem, że to nie jest pocieszenie ale chcę żebyś wiedziała, że dzielę twój ból. Maciuś zostanie w twoim sercu na całe życie, ale pomyśl , jego nic już nie boli i biega sobie swobodnie za TM z naszymi kudłaczami, które zapewne nie dadzą mu tam się nudzić. Ściskam cieplutko życząc jednocześnie Wesołego Alleluja .
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 29 mar 2013, o 21:28

Dziekuję. Naprawde potwornie mnie taka wzija podnosi na duchu! Maciuś trafił do swojej Saruni za tęczowym mostem, na pewno sa znów razem szczesliwe. A o Sarze pamiętam codziennie, bo jej zdjęcie stoi na moim biurku, Maciuś też się tam znajdzie.
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 29 mar 2013, o 21:45

Przytulam
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 2 kwi 2013, o 10:16

[*]
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje