Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Maksymilian

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 10 maja 2011, o 17:39

Sliczne foteczki. A jaki ma sie kontakt ze swinka? Nigdy nie mialam, zawsze wydawalo mi sie, ze to jest Cos, co zyje, je i zalatwia sie, ale poza tym to kontakt jak ze sciana... :roll:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 maja 2011, o 17:51

ale wżera ten koperek ciachu ciach i posiekany już w żołądku aż mi ślinka cieknie ;)

no i tu się Ewa mylisz :)
jak wyjechałam na 2 tygodniowe kolonie, to moja świnka spała na bluzce którą sobie gdzieś znalazła do prania w łazience... a jak wracałam z kolonii to już czuła mnie z drugiego piętra i kwiczała :) na każdego domownika kwiczała :)
albo o 5 rano za moim ojcem do kuchni chodziła, wspinała się na nogi żeby dał jej coś do zjedzenia, ogóreczka, koperek cokolwiek ;) wspaniałe to są zwierzaki, bardzo kumate, moja reagowała na imię :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 10 maja 2011, o 17:59

Maksymilian ze względu na to skąd został zabrany jest prośkiem płochliwym, ale z charakterkiem. Kiedy ma ochotę to przytula się, gdy czułości za dużo, potrafi mi to dosadnie okazać :lool: Staram się poświęcać mu dużo czasu, ale on i tak jest typem samotnika, próbowałam nawet połączyć go z 2 innymi kumplami, ale dla niego to nie był dobry pomysł, w końcu jego mieszkanko (calutkie 120 cm) jest za małe na więcej świniaczków :-P
Maks reaguje na swoje imię i na otwieraną szufladę ze sztućcami :-P bo wtedy wie, że jedzonko się szykuje. ;-)
agaton85
Losowy avatar

Re: Maksymilian i Łaciaty

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 1 lis 2011, o 17:42

Łaciatego Wam tu jeszcze nie przedstawiałam, najpierw był u mnie na DT, miał iść do nowego domu, ale ostatecznie nie pozwoliłam na to ;-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
agaton85
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 lis 2011, o 06:56

Milusi. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 16 lip 2012, o 20:39

słodziaki ... ja też mam słabość do królika. miałam kiedys najpierw albinosa , a potem kolorowego długowłosego ... oba są za TM :-(( :-((
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje