Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Małe Psiaki

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 3 lut 2012, o 20:09

a potem jeśli chcesz można tam jeździć na szkolenie :) też bardzo fajnie prowadzone
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 lut 2012, o 20:16

saacrum napisał(a):a potem jeśli chcesz można tam jeździć na szkolenie :) też bardzo fajnie prowadzone

widać hodowla bardzo dobra, bo jaką dobrą reklamę ma :)

a wepchnę się do tematu z pytaniem czy nie znacie jakieś hodowli w okolicy wielkopolski? ewentualnie dolnego śląska?
bo przeglądam zdjęcia i niestety niektóre psy mi sienie podobają :(
trochę dalej tez może być, ale mój tata nie pojedzie po psa duuużo km, bo stwierdzi, że dużo jest hodowli koło nas... itp....
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Dareczko28 » 3 lut 2012, o 20:30

To sobie wybierzesz Psiaka a my Ci go przywieziemy hhi ,czego się nie robi dla koleżanek z super sympatycznego forum :-))))
ObrazekObrazek

Obrazek
Dareczko28
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hektor
Imię: Dariusz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 lut 2012, o 21:53

oo dziękuję :D
nawet poszłam na sposób i najpierw pokazałam psa i widziałam, że się nakręcił. Powiedział,że piękny pies że takiego chciałby.. i ja już zaciesz.. on pyta gdzie to i jak się dowiedział to było po ptokach :D

Ale jak gdzieś jest psiak nam przeznaczony to go znajdziemy :whistle: :whistle: a jak nie to widocznie stada mamy nie powiększać :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje