Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Mam nadzieję, że się zaczęło :)

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 4 sty 2012, o 13:48

gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Re: Mam nadzieję, że się zaczęło :)

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 4 sty 2012, o 14:00

Czyżby się tak ostro wzięli do działania? Wszystko ładnie, pięknie i chwalebnie, ale co stanie się z odebranymi zwierzętami? Oby szybko zostały wykastrowane i trafiły na swoich ludzi. Tak w ogóle Państwo wraz z tą ustawą powinno dopłacać lub płacić za taki zabieg psów bez rodowodowodu.
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 4 sty 2012, o 20:56

Ehhh... marzenia :-( co państwo powinno a co robi to już dwie odrębne sprawy. U nas zlikwidowali Sielankę. Nawet ochroniarze mają sprawdzac teren targowiska pod kątem sprzedaży psów i kotów. We'll see...
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 sty 2012, o 21:13

ale akcje na portalach ogłoszeniowych to masakra. napisane, ze za darmo a w ogłoszenie, że cena do uzgodnienia. Albo kocyk + york gratis... paranoja ;( oby za to też się wzięli...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 5 sty 2012, o 09:39

Karoll napisał(a):Czyżby się tak ostro wzięli do działania? Wszystko ładnie, pięknie i chwalebnie, ale co stanie się z odebranymi zwierzętami? Oby szybko zostały wykastrowane i trafiły na swoich ludzi. Tak w ogóle Państwo wraz z tą ustawą powinno dopłacać lub płacić za taki zabieg psów bez rodowodowodu.

To prawda, że na początku trzeba będzie coś zrobić z tymi psami, ale jest nadzieja, że następnych miotów nie będzie i z czasem problem się zminimalizuje. nie narzekajmy tylko piętnujmy każdy taki przypadek. Gdzieś wczoraj czytałam, że w Zakopanem dalej sprzedawane były psy i ktoś to sfotografował. Karę poniesie i sprzedający i kupujący! To jest jakaś metoda na zniechęcenie "pseudohodoców". Działajmy.
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Wolf » 5 sty 2012, o 09:49

Załamałem się jak zobaczyłem co oni wypisują , muszą być trochę zdesperowani chyba :)

http://tablica.pl/oferta/walczymy-o-pra ... DC44x.html
Wolf
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 sty 2012, o 10:04

Wreszcie rząd zrobił coś dobrego.

Ciekawsze cytaty:
"LOS YORKA,SHIH-TZU,WESTA,MALTAŃCZYKA,SZNAUCERKA ITP BEZ RODOWODU PO 01.STYCZNIA 2012 ROKU JEST ZAGROŻONY A CO ZA TYM IDZIE "KONIEC PRZEDŁUŻENIA IM ŻYCIA" DLA TYCH PIĘKNYCH RAS." :-P

"NIE UŚWIADCZYMY WYMIENIONYCH WYŻEJ RAS W ŻADNYM SCHRONISKU W POLSCE JEST TO BLISKIE ZERU O CZYM DOWIEDZIELIŚMY SIĘ Z ROZMOWY TELEFONICZNEJ Z PANIĄ KRYSTYNA SROCZYŃSKA" - chyba nie byli w BB. ;-)

"Nie popieramy ras które generują "bezdomność" stwierdzamy to z przykrością i nie popieramy PSEUDOHODOWLI tylko kontrolowane hodowle(psy rasowe bez metryk,które nie generują bezdomności)." Rasowe psy bez metryk, dobre!

Kompletna desperacja.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 5 sty 2012, o 10:15

Akcja rodzi reakcję niestety. Nie poddadzą się bez walki. Wiem to dobrze, bo stoczyłam walkę o sterylizację dwóch suczek. Facet myślał, że zrobi kokosy. Tak się złożyło, że musiał wyjechać do pracy. Całe dobrodziejstwo zostawił na głowie żony i córek. Efekt - dwie suczki wysterylizowane . :yahoo
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Wolf » 5 sty 2012, o 10:18

"NA ZDJĘCIU OD LEWEJ SUCZKA LONIA I PIESEK FILUŚ
(NIE BĘDZIEMY MOGŁY PRZEDŁUŻAĆ SWEGO GATUNKU PO 1 STYCZNIA 2012roku DLATEGO JESTEŚMY TAKIE SMUTNE )"

to mnie już rozwaliło :D

pani teraz swoja fokę powinna wkleić , jaka smutna :-P
Wolf
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 sty 2012, o 11:09

Wolf napisał(a):"NA ZDJĘCIU OD LEWEJ SUCZKA LONIA I PIESEK FILUŚ
(NIE BĘDZIEMY MOGŁY PRZEDŁUŻAĆ SWEGO GATUNKU PO 1 STYCZNIA 2012roku DLATEGO JESTEŚMY TAKIE SMUTNE )"

:nea
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje