Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 23 sty 2014, 08:33

Jestem ciekaw jakich mat, pokrowców na siedzenia używacie w swoich samochodach. Co możecie z czystym sumieniem polecić.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 23 sty 2014, 09:40

Cześć,

Temat już był poruszany tu : mata-ochronna-do-auta-t2060.html?hilit=mata%20do%20samochodu
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 23 sty 2014, 11:47

Dzięki, szukałem widocznie przeoczyłem. Szkoda tylko że ludzie wstawiają linki z allegro, po pewnym czasie nie można już nic zobaczyć :(
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 sty 2014, 18:09

Masz rację, stronę allegro przenosi do archiwum i nic nie wiadomo. Jesli ci to pomoże to podam jakie ja używam (w zasadzie jednocześnie), czasem pies siedzi z tyłu, czasem w bagazniku, a czasem wiozę kilka psów naraz.
My używamy tego rodzaju mat w kombi :
do bagażnika
http://www.kardiff.pl/kardibag.php na tym mam dry bed
i na tylne siedzenia
http://allegro.pl/pokrowiec-transporter-do-przewozu-psa-mata-oslona-i3881652406.html
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 23 sty 2014, 20:11

Chyba zdecyduję się na taką matę, fakt nie jest tania ale wydaje się że do hatchbacka będzie idealna.
Obrazek
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 sty 2014, 20:44

Moje doświadczenie nakazuje przypomnieć ci o pokrowcach na zagłówki, duży psiak ci je oślini po prostu, no i kudły wejdą szybko na oparcia :roftl:

Miałam też kiedyś taką jaką pokazujesz, niezła, ale przy codziennym używaniu i tak nie chce się zapinać tych boków. Acha i jeszcze jej sztywność była dla mnie uciążliwa w zdejmowaniu i trzepaniu z piachu.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 23 sty 2014, 21:18

mój pies napisał(a):
Miałam też kiedyś taką jaką pokazujesz, niezła, ale przy codziennym używaniu i tak nie chce się zapinać tych boków. Acha i jeszcze jej sztywność była dla mnie uciążliwa w zdejmowaniu i trzepaniu z piachu.




To ten pokrowiec lepszy?
Obrazek
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 sty 2014, 22:44

Dla mnie lepszy z powodu zagłówków, błyskawicznego zakładania i zdejmowania, możliwości wyprania w pralce, szybkiego zdjęcia z przodu i podwinięcia pod spód, żeby móc zabrać pasażerów. To moje zdanie, a pokrowców miałam już kilka rodzajów, bo przed kombi też miałam hatchbeka. W okresie wożenia mokrego psa warto pod spodem położyć koc np. polarowy.
Oczywiście piach i tak wejdzie pod każdy pokrowiec jak i sierść w okresie jej wymiany, ale z tym to już trzeba się pogodzić :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 24 sty 2014, 08:15

Tą matę Kadriffa prałaś w pralce, czy był z niż problem ze względu na sztywność.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Mata do samochodu dla psa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 sty 2014, 12:30

Nie prałam w pralce, w ogóle nie prałam, nie wdusiłabym go do pralki, chociaż po kilku miesiacach wyglądał jak wyglądał. Zdejmowanie tych klamerek zimą... zmarznięte palce, obchodzenie dookoła, żeby pozapinać, pod spodem pełno sierści, piachu. Przyznam, że ostatecznie tak mnie zmęczyła, że celowo pozostawiłam ją na parkingu samochodowym w pobliżu psiego wybiegu. Potem żałowałam, bo kupiłam kombi i musiałam kupić jeszcze raz taką matę do bagażnika. W bagażniku mata leży na kocu polarowym, a na wierzchu mam dry beda. To układ bardzo dobry, bo pies nieraz mocno mokry wsiada, szczególnie jesienią, gdy pływa jeszcze a już nie wysycha szybko.
Natomiast na tylną kanapę kupiłam właśnie ten z zagłówkami. Jest mięsisty, pikowany w środku ma włókninę, lekki, łatwo zakładać, zdejmować, podwijać, używać na różne sposoby. Teraz moja psina żadko jeździ z tyłu na siedzeniach, ale się zdarza np. kiedy potrzebuję na dłuższy czas bagażnik.
Są też dry bedy o wymiarach na na tylnią kanapę 150x50, kładzie się je na macie. To na maxa zabezpiecza przed wigocią, plamami od cieczki itp., a dry bed po wypraniu w pralce za kilka godzin jest suchy.
Każdy musi wypraktykowac sam, co u niego się sprawdza. Ponieważ ja psa wożę codziennie, często dwa razy dziennie (dojeżdżamy do lasku lub nad wodę) to ostatecznie mam taki zestaw wypróbowany.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post