Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Mięso dla psów AsPol

Nieprzeczytany postprzez Shena » 1 gru 2015, o 10:01

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia ze sklepem http://miesodlapsow.pl/ ? Oferują najróżniejsze surowe mięso dla psiaków. Dziś 1 grudnia dodatkowo jest promocja na darmową dostawę przy zamówieniu od 20 zł.
Zastanawiam się tylko nad faktem czemu nazywa się to "mięso dla psa" i czy faktycznie kupuje się to co zamawia, czy zawartość przypomina bardziej te gotowe, pakowane w serdelki, mielonki z marketów :głupol:
Shena
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Demon
Imię: Marta

Re: Mięso dla psów AsPol

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 1 gru 2015, o 12:00

To jest surowe mięso i opinie mają dobre wśród BARFujących. Podobno łososia nie warto, bo ości mimo, że pomielone, są bardzo ostre i nie sposób ich wybrać. Poza tym ok.
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Nyks » 1 gru 2015, o 18:40

A ja właśnie słyszałam dużo negatywnych opinii odnośnie as-polowych mielonek :nea: . Sama zamawiałam kilka razy i mam mieszane odczucia - jeleń bez kości był ok, ale już wołowina z chrząstką była raczej chrząstką z wołowiną, podobnie wołowina + indyk z kością - więcej kości niż mięsa. Tak naprawdę, to nie wiadomo dokładnie, co w tym mielonym siedzi, żadnego składu na stronie ani nic...
Nyks
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna ON, Triss BC
Imię: Maria

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 1 gru 2015, o 20:27

Ja kupuję od czasu do czasu w As-Polu, ale głównie mięso w kawałkach i te "rarytasy", których nie da się kupić w normalnym sklepie.
Mielonki to jedna wielka niewiadoma (nie tylko z tej firmy). Mielonki "mięsne" to głównie podroby z mięsem, zaś te z kością to głównie kości. Jako jeden z elementów diety mogą być, ale nie jako podstawa, bo nie wiadomo co i ile pies dostaje.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Shena » 1 gru 2015, o 23:45

Zaryzykowałam i kupiłam troszkę. Zobaczymy czy piesek nie będzie miał po tym rewolucji żołądkowych. Dodam, że skład mielonek jest na etykietach, ale mało dokładny... Tzn. przykładowo jak jest napisane 50
% indyka to nie wiadomo jakich jego części. Mielonki zamówiłam dwie na próbę, resztę tylko to co w kawałkach, żebym była pewna co daje.
Shena
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Demon
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez agnieszka86200 » 2 gru 2015, o 09:22

Kupuję i kamię tym swoją sunię cały czas. Tylko wybieram produkty. Faktycznie te z kością, zwłaszcza ''indyk-wołowina z kością'' mają duużo kości. Więc kupuję dużo mięsa bez kości i trochę z kością, i mieszam. Nie kupuję tych gotowych zbilansowanych mieszanek, mojej suni poprostu nie smakuje i nie chce tego jeść. Pozdrawiam
agnieszka86200
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez becia » 3 gru 2015, o 21:27

Kupowałam często i wszystko było ok, niestety do czasu :( Moje psy dostały po wołowinie z kostką krwawej biegunki i tak skończyła się nasza przygoda z As-Polem :(
becia
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hektor i Hela
Imię: Beata

Nieprzeczytany postprzez NorthWolf » 8 gru 2015, o 16:59

Mój pies jest na barfie i przez długi czas karmiłam właśnie wołowiną z as-polu. W sumie nie miałam z nią problemów tylko miał podawane różnie: raz z chrząstką, raz z kością, raz czystą. Teraz mam mięso z innego źródła ale tu kupuję nietypowe produkty dla urozmaicenia jak jądra, wymiona, wargi, takie których nie dostanę łatwo w pobliżu domu. Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń.
NorthWolf
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Baldur
Imię: Iza

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 10 gru 2015, o 19:58

Moje psy są na produktach z as-polu i nie maja żadnych problemów z trawieniem ani z sensacjami żołądkowymi. Kupujemy wołowinę extra bez kości 2*0,5 kg i jest ok! Innych wynalazków nie bierzemy. Mieszamy z ryżem i warzywami i futra zajadają ze smakiem.
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje