Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Minibelg jamniczy - Figa

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 14 sty 2015, o 11:41

Chcialam zapisać się na listę powiadamianych o kolejnych odcinkach jamnikowego serialu, ale nie udało mi się - z czymś tam mój komputer nie chce się pogodzić Tyle, że dołączyłam adres do ulubionych; to nie przekracza moich komputerowych możliwości..
Czy na blogu zamieszczona oferta ciastka za wyłapane błędy przewodnika w prezentowanym filmiku obejmuje też mnie? Jesli tak, to ja po znajomości starej, w razie wygrania, proszę o szarlotkę albo o "pijane ciasto" - może być z wiśniami.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Salva » 15 sty 2015, o 11:47

Pewnie, że obejmuje Zofio. Uzbroimy się w szarlotkę na następny raz :DDD Lista błędów zawsze mile widziana! Taką masochistką jestem!

A co do tego jak działają powiadomienia blogowe to niestety nie mam pojęcia, wiem tylko, że jest tam możliwość dostawania powiadomień na maila, ale nie wiem jak to działa.
Obrazek
Salva
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Sara
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Salva » 15 sty 2015, o 13:24

Kolejny wpis! Przynajmniej na polskiej wersji, angielską wrzucę później.

https://greenerweinerpl.wordpress.com/2 ... l-dla-nas/
Obrazek
Salva
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 15 sty 2015, o 13:59

Przeczytałam z przyjemnością, polecam - a i fotki malutkiej Paróweczki zobaczyłam po raz pierwszy.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 19 sty 2015, o 21:01

Blog jest super, a co do błędów to ja tam nic nie widzę :przerażenie:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 19 sty 2015, o 22:23

Mnie też się blog podoba. Co do błędów, to zastanawia mnie, czy poprawne jest odkładanie korka zawsze jako ostatniego. Jeśli pies widzi, to czy nie skojarzy, że chodzi o przedmiot odłożony jako ostatni, a nie o korek. Zdarzyło się u nas, no ale może terrierystka bardziej wzrokowa jest, bo jest :-)
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 19 sty 2015, o 22:35

O proszę, nie wpadłam na to! Fakt - powtarzalność pies szybko wytknie ;)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Salva » 20 sty 2015, o 09:58

AnnaJagna napisał(a):Mnie też się blog podoba. Co do błędów, to zastanawia mnie, czy poprawne jest odkładanie korka zawsze jako ostatniego. Jeśli pies widzi, to czy nie skojarzy, że chodzi o przedmiot odłożony jako ostatni, a nie o korek. Zdarzyło się u nas, no ale może terrierystka bardziej wzrokowa jest, bo jest :-)

O, to jest błąd, którego ja sama u siebie nie zauważyłam na filmikach. Przy czym Parówek nie nauczył się podnosić ostatniego przedmiotu bo robiłam też próby z wywalaniem psa z pokoju czy z zasłanianiem tego co ustawiam. Ale bardzo trafna obserwacja, mnie to do głowy nie przyszło :DD
Obrazek
Salva
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 20 sty 2015, o 19:44

To poproszę kawałek ciasta zwycięzcy. Może być to, co Pani Zofia zamówiła. :lool:
PS. MarzenaG wspominała gdzieś o Fabioli szukającej przedmiotów o ''najswieższym'' zapachu przewodnika. Tylko już nie pamiętam ani kontekstu, ani szczegółów...
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Salva » 21 sty 2015, o 10:20

Ciasto dostanie Nanami, która najobszerniej się wypowiedziała w temacie :DDD Opisała na blogu bardzo wyczerpująco wszystko co zaobserwowała :D
Obrazek
Salva
Świeżak

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje