Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Miska turystyczna

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 14 maja 2012, o 12:06

kalyna napisał(a):
mój pies napisał(a):Ja też miałam tych woreczków kilka, ale noszę samokole w kieszeni schowane w foliowym woreczku, żeby nie potłuścic kurtki. Bo jak już coś zabieram to ciasteczka wątróbkowe, nie ma psa, który by się im oparł :-)

ja jak wychodzę z psami to ubrane mam zawsze spodnie dresowe... innych nie ubiorę jak z nimi idę..więc nawet nie rozpieszczam się i potem spodnie lądują i tak w praniu...
I zawsze jak kupuję spodnie to mówię: ale muszą być kieszenie... kolor nie ważny, ale kieszenie tak :lool: :lool:

niby nie powinno się trzymać smaczków w woreczkach foliowych, aby pies nie kojarzył szeleszczenia z nagrodą.... bo potem może zjeść jakiś worek... osobiście takiego przypadku nie znam.. ale wiele rad jest w necie....

Kurtki nie piorę codziennie, więc worek na smakola jest (tłuste ciasteczka w kieszeni...absolutnie nie wyobrażam sobie). Worek jest też na kupkę, a zbieram każdą i prawie wszędzie, gdzie jest kosz by ją wyrzucić.
Moja psinka a b s o l u t n i e nie kojarzy woreczka ze smakołykami - zapewniam.
Inaczej nigdy w spokoju nie zrobiłaby kupy, bo jak jest na smyczy to robi ją koło mnie, a ja w tym czasie przygotowuje woreczek :lool:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 maja 2012, o 12:34

mój pies napisał(a):Kurtki nie piorę codziennie, więc worek na smakola jest (tłuste ciasteczka w kieszeni...absolutnie nie wyobrażam sobie). Worek jest też na kupkę, a zbieram każdą i prawie wszędzie, gdzie jest kosz by ją wyrzucić.
Moja psinka a b s o l u t n i e nie kojarzy woreczka ze smakołykami - zapewniam.
Inaczej nigdy w spokoju nie zrobiłaby kupy, bo jak jest na smyczy to robi ją koło mnie, a ja w tym czasie przygotowuje woreczek :lool:

spoko :ok:
napisałam tak na w razie W ;)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 maja 2012, o 15:53

Sprawdzona miska turystyczna, oczywiście męska wersja :lool:

Obrazek
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 21 maja 2012, o 20:13

mój pies napisał(a):Sprawdzona miska turystyczna, oczywiście męska wersja :lool:

Obrazek

to jest wersja XXL, bo dwa psy mogą na raz pić wodę :D
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 22 maja 2012, o 16:08

A my mamy coś takiego http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4000

Tylko, że nasz bidonik kupiłam w jakimś markecie, ale jest super. Można go do paska przypiąć albo do torby i jest wytrzymały :)
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje