Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Miska turystyczna

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 11 maja 2012, o 20:47

Zauważyłam taką miseczkę na spacery. Czy to dobra propozycja?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=23 ... rule_id=72
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: miska turystyczna

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 11 maja 2012, o 20:49

ja polecam te butelki składane z miseczka :) na zlocie pare osób miało i aż sama zakupiłam takie cudo :) praktyczne i jak psiakowi chce się pic zawsze mozna szybko nalać wodę.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 11 maja 2012, o 21:24

nie droga, chociaż podobno dość delikatna (tak czytałam na fb).
ja mam z happy doga z kodury i pokrytą jakimś silikonem, kupiłam na dogomaniackim bazarku nówkę. sprawdza się bardzo dobrze, chyba że oszczędza się psu wody na dogtrekkingach. Wtedy trzeba trzymać żeby się nie złożyła jeśli się nalewa 3cm wody a pies trzyma łeb w misce i nic nie widać ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 11 maja 2012, o 22:00

saacrum napisał(a):ja polecam te butelki składane z miseczka :) na zlocie pare osób miało i aż sama zakupiłam takie cudo :) praktyczne i jak psiakowi chce się pic zawsze mozna szybko nalać wodę.

Mam taką i nie jestem z niej zadowolona. Wolę zwykłą butelkę po wodzie mineralnej.
Zobaczę za taką składana miską z kodury.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 maja 2012, o 13:30

zobacz na dogomanii na bazarkach, można pomóc psiakom przy okazji licytując fanty, raz na jakiś czas te miski się pojawiają :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 12 maja 2012, o 14:03

Ja dwa lata temu kupiłam taką http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... 26&cat=117 i jestem z niej bardzo zadowolona. :ok:
Jej miejsce już na stałe jest w bagażniku, więc gdziekolwiek jedziemy jest zawsze pod ręką.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 maja 2012, o 14:18

ale fajna :) :) :)
do plecaka w sam raz, ale do koszulki kolarskiej to już się nie zmieści :ooops: ale super micha!!!!!

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 12 maja 2012, o 14:45

Aga, w uchwytach są dwie dziurki. Możesz przez nie przewlec sznurek i na rower zakładać ją na szyję! :yahoo:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez matinee » 12 maja 2012, o 15:00

Brawurka napisał(a):Ja dwa lata temu kupiłam taką http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... 26&cat=117 i jestem z niej bardzo zadowolona. :ok:
Jej miejsce już na stałe jest w bagażniku, więc gdziekolwiek jedziemy jest zawsze pod ręką.

My z Ursą mamy taką półlitrową (z założenia ma służyć tylko do pojenia na treningach), wchodzi mi nawet do saszetki przy pasie :lool: . Też jestem z niej bardzo zadowolona - silikon nie do zdarcia. Trzeba oczywiście pamiętać o butelce z wodą :roftl: Natomiast taką butelkę z korytkiem typu 2 w 1 kupiłam w komplecie z fartuchem do samochodu, niestety rozpadła się po drugim użyciu :-( (plastikowa nakrętka się rozleciała, nie do naprawy). Nie polecam.
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 maja 2012, o 15:34

Świetna jest ta Brawurkowa miseczka. Aneta, masz tak jak Grażyna wersję 0,5l?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje