Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Młoda suczka znaleziona w Wołczkowie (zach-pom)

Nieprzeczytany postprzez Egon » 1 lis 2012, o 13:01

W niedzielę 28.10.2012 około godziny 17-tej znalazłem młodą suczkę owczarka niemieckiego w okolicy miejscowości Wołczkowo kolo Szczecina.
w opinii lekarza wet. jest zdrowa i zadbana, możliwe że uciekła z powodu rui obecnie ma końcówkę cieczki.
Widziałem ją przy drodze, jechałem ze swoimi psiakami na spacer, nie wiem jak to możliwe ,ale po około 5-6min znajda była przy moim aucie
musiała przebiec ok 300m wzdłuż drogi głównej, a dalej jeszcze 200m przez las usłyszała moje suki jadące ze mną i pobiegła za nami.
Dalej już nas pilnowała i o dziwo wskoczyła do auta razem z moimi dobermanami.Na spacerach jest czujna i nie pozwala się zgubić, pilnuje mnie i jest zawsze pierwsza na powrocie przy aucie, spokojna, wykonuje podstawowe komendy, powiadamia o swoich potrzebach :ok:
Robię co mogę aby znaleźć jej właściciela, powiadomione schroniska, TOZ, straż gminna, ogłoszone w okolicznych sklepikach jak na razie nic. :mur:
Poniżej album ze zdjęciami znajdy
https://picasaweb.google.com/1028906083 ... L3ny7rx-AE

Jest słodka
Egon
Losowy avatar

Re: młoda suczka znaleziona w Wołczkowie (zach-pom)

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 1 lis 2012, o 13:22

rzeczywiscie suka jest piekna... i widac ze zadbana- czyzby sie jej ktos pozbyl? a moze (miejmy nadzieje) zgubila sie? i wlasciciele jej szukaja... Oby szybko sie odnalezli!

p.s a jak twoje psy (suki) dobki zaakceptowaly obca? Bo na fotkach widac ze jest ok....
Wy jej nie mozecie zatrzymac?
Bazooka
Losowy avatar

Re: Młoda suczka znaleziona w Wołczkowie (zach-pom)

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 1 lis 2012, o 19:39

Piękna sunia. Widać, że fajnie dogadała się z Waszymi dobermanami. I one, chyba też dobrze ją przyjęły? :brawo:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 1 lis 2012, o 19:42

A sprawdzałeś czy nie ma tatuaża albo czipa
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Re: młoda suczka znaleziona w Wołczkowie (zach-pom)

Nieprzeczytany postprzez Egon » 1 lis 2012, o 19:49

Bazooka napisał(a):rzeczywiscie suka jest piekna... i widac ze zadbana- czyzby sie jej ktos pozbyl?

piękna jest, choć nie znam dokładnie tej rasy, tyle co z rudego102 i psa cywila :-)
podziwiam na spacerach, jej lekkość chodu, to jak dynamicznie biega i wydaje się być naprawdę rasowa
zbiera same plusy

Bazooka napisał(a): zgubila sie? i wlasciciele jej szukaja... Oby szybko sie odnalezli!

to była by najpiękniejsza opcja, no poza tą że zostanie u nas, dzwoniło kilka osób z chęcią adopcji, ale nie wzbudzili mojego zaufania :negatyw:

Bazooka napisał(a):jak twoje psy (suki) dobki zaakceptowaly obca? Bo na fotkach widac ze jest ok....

jest nad wyraz dobrze,na spacerach nowa uczy się zachowań od mojej młodszej, biega za nią tropi często sama wybiera trop, dopełniają się
starsza jest bardziej leniwa, czasami pobiegnie z nimi, w domu młodsza wyznacza granice dla nowej koleżanki, jedzą z jednej miski i awantur nie ma
została zaakceptowana z chwilą wskoczenia do auta pierwszego dnia

Bazooka napisał(a):Wy jej nie mozecie zatrzymac?

na dziś nie komentuję, żona to czyta :roftl:

-- 1 lis 2012, o 19:57 --

sprawdzałem w TOZ czipa brak, tatuażu także nie ma, czekam na jej właścicieli może się zgłoszą, była by to najlepsza opcja dla niej jak i dla mnie.
Egon
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 1 lis 2012, o 21:18

Jeśli suka uciekła w czasie cieczki, to prawdopodobnie jest już szczenna. Co wet. o tym sądzi?

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Egon » 2 lis 2012, o 08:14

To potwierdzi badanie usg i dostanie zastrzyk który to rozwiąże
Egon
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 3 lis 2012, o 19:43

piękna jest kurcze nie mogę ci teraz pomóc rozesłalam info do koleżanek może coś pomogą :(
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje