Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Na drutach i na szydełku

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 sty 2013, o 10:03

Nie mogłam się powstrzymać :roftl:
Sama nie robię na drutach, ani na szydełku (brak cierpliwości :mur: ), a przyszłość tak właśnie widzę. :roftl:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 sty 2013, o 12:10

MarzenaG, Dagi, dzięki! Psincie misiaczek też się spodobał.
Bejti, faktycznie, przypomniało mi się, Jaś miał takiego misiaczka :lool: .
Brawurka, proszę się z nas nie naigrywać :-P . Cierpliwości (i systematyczności) to właśnie zaczęłam się uczyć przy tych robótkach, a zaczęło się od mamy, która też dziergała, a ja się nudziłam. Pokazała mi na początek jak się robi łańcuszek na szydełku i zaczęło się. Mama skończyła robić sweter, a ja chyba kilometrowy łańcuszek :lool: .
Vega, moze jak kupimy fotele razem to dostaniemy jakąś zniżkę? ;-) Skarpetki też mi się udało zrobić, ale to mordęga była robić skarpetki dla siebie samej, bo duże, a druciki takie malutkie. Robiłam więc dla przyjacół przy nadzieji, takie malciupkie słodkie skarpeteczki dla bobasków. Też nie wszystko jest sfotografowane, bo idzie w świat szybciutko.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 12:47

AnnaJagna napisał(a):Vega, moze jak kupimy fotele razem to dostaniemy jakąś zniżkę? ;-) Skarpetki też mi się udało zrobić, ale to mordęga była robić skarpetki dla siebie samej, bo duże, a druciki takie malutkie. Robiłam więc dla przyjacół przy nadzieji, takie malciupkie słodkie skarpeteczki dla bobasków. Też nie wszystko jest sfotografowane, bo idzie w świat szybciutko.

Jestem za :) Od dziecka marzę o fotelu na biegunach :)
Robienie skarpet, to wcale nie mordęga, jak będziesz chciała, to służę pomocą ;)
Pozwolę sobie wkleić zdjęcia zrobionych jakiś czas temu :D
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 23 sty 2013, o 13:00 przez vega_bw, łącznie edytowano 1 raz
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 sty 2013, o 12:51

Nie mogę się doczekać na fotki! Wklejaj! Może mi się uda te moje skarpetki znaleźć... .
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 13:00

AnnaJagna napisał(a):Nie mogę się doczekać na fotki! Wklejaj! Może mi się uda te moje skarpetki znaleźć... .

Edytowałam, wkleiłam, jest ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 sty 2013, o 13:12

Brawurka napisał(a):http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/5040_545745042104400_1233251939_n.jpg
:roftl:

Aneta ja też tylko w tej wersji to ogarnę :roftl: :roftl:

Normalnie człowiek wchodzi na forum i się załamuje..
Gdzie ja stałam jak Pan Bóg talent rozdawał :scratch

Ale wielkie brawa dla Was :brawo:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 13:16

Ala, talent, nie talent, wszystkiego można się nauczyć. Wystarczy relanium i godziny ćwiczeń :D
vega_bw
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 sty 2013, o 13:19

vega_bw napisał(a):Ala, talent, nie talent, wszystkiego można się nauczyć. Wystarczy relanium i godziny ćwiczeń :D

relanium powiadasz? to chyba zamówię hurtowe ilości :roftl:

i trzeba mieć dobrego nauczyciela, bo u mnie to wszyscy tacy niecierpliwi są :ooops:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 23 sty 2013, o 13:23

Osobiście preferuję meliskę, roztwór alkoholowy :lool: , kreatywność też się po tym wzmaga.
Vega, ale piękne skarpeciory! Ja robiłam bardzo drobną włóczką (takie dziubdzianie, ale mąż potem do pracy w nich chodził, oczywiście do jeansów) i piętę takim sposobem, że wyglądało jak maszynowo, jak ze sklepu. Fotek nie będzie, bo skarpetki chyba zostały w Europie... .
W każdym razie, tutaj mi się skarpety nie przydadzą, no chyba że zwinę je w kulki i będą aportowane. ;-)
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 23 sty 2013, o 13:48

Bardzo dziękuję :hi:
Robione najprościej,jak się da- wszystkie oczka prawe, tylko ściągacz prawo-lewo, z akrylu na druty długie nr. 3 (pończosznicze wzięłam nr cieńsze).
Jak by się uprzeć, to w jeden wieczór gotowe, a jak mam lenia- to dwa.
Jeśli się nie obrazisz, to wrzucę tu inne moje prace.
Ostatnio się troszkę opuściłam w temacie, bo robię sweter i zrobić nie mogę.
A to niewielka część moich bałaganów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 23 sty 2013, o 14:02 przez vega_bw, łącznie edytowano 1 raz
vega_bw
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje