Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Nasze fascynacje motoryzacją czyli .....

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 21 kwi 2011, o 17:36

do tego roku nie bardzo interesowałam się samochodami aż mój tata kupił auto Fiata Uno przeze mnie nazwany Ufo :lool: w lutym zapisałam się na prawko miesiąc temu miałam 1 jazde tak mi się spodobało że najchętniej nie wysiadałabym zza kierownicy :-P w niedziele tata pozwolił mi pojeździć Ufem było zajefajnie auto przetrwało :-P
bardzo podoba mi się Volvo c30 i c60 :-) ostatnio moją miłością jest renault clio super się nim jeździ tylko trochę mi przeszkadza że jak nim jadę to na dachu stoi znaczek "L" :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 kwi 2011, o 19:46

jak ja szłam na prawo jazdy i skończyliśmy lekcje na sali, to w aucie zaczynaliśmy od tejże teorii:
"to jest kierownica... kierownicą kręci się w prawo i w lewo" :lol: :lol: :lol: a kiedy pierwszy raz w życiu puściłam powoli sprzęgło żeby trenować jazdę po łuku myślałam że jadę z prędkością światła :ooops: nie ma to jak nabierać dobrych nawyków na kursie prawka od 0, w tym chyba nikt mnie nie pobije :-P nigdy nie chciałam mieć prawa jazdy ale zostałam do tego niejako zmuszona :pala a teraz w mojej lalce czuję się jak rybka w wozie, tfu, wodzie... tylko jak się stoi w korkach to roweru brak :nea
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 22 kwi 2011, o 11:47

do pierwszej jazdy nie byłam całkowicie przekona czy na pewno chce prawko w życiu nie siedziałam na siedzeniu kierowcy :ooops: ale bardzo mi się spodobało ani razu mi silnik nie zgasł :lool: mnie do prawka nikt nie zmuszał robię je dla mamy żeby nie musiała nikogo się prosić gdy będzie musiała jechać do lekarza :-)
w środę będę grasować po Poznaniu radzę uważać na Czarne Renault Clio z rejestracją zaczynającą się od "POB' i "L" na dachu :-P

Aga i N napisał(a):"to jest kierownica... kierownicą kręci się w prawo i w lewo"

jakbym słyszała Damiana :lol:
xxxkaluniaxxx
Moderator

Nieprzeczytany postprzez dariex » 8 mar 2012, o 22:55

taki ładny temat i umarł śmiercią nienaturalną...
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 7 sie 2012, o 17:12

no to jak umarł to trzeba do życia przywrócić ;)
Ja odkąd zrobiłam prawo jazdy chciałam mieć własny samochód, najlepiej taki który by pędził z prędkością światła ;] Oczywiście nigdy się takiego nie doczekałam ale w niedługim czasie moje małe marzenie o własnym samochodzie się spełniło i przed domem pojawił się peugeot 406 coupe. oh co to było za autko, cudne, cudne, szybkie i piękne;] Peugeota dawno już nie ma, ale kolejne sportowe auto stało na horyzoncie a mianowicie mercedes c180 coupe. I wszystko skłaniało się do zakupu gdyby nie to ze zdecydowaliśmy się na Arię i Mercedes poszedł w zapomnienie, zamiast mercedesa kupiliśmy hyundaia tucsona, wszyscy są zadowoleni, my bo jest tani w utrzymaniu i mało pali oraz Aria która ma dużo miejsca w bagażniku :)
a z marzeń takich prawdziwych które się raczej nie spełniają to bezsprzecznie Ford Mustang gt500 z '67 2. Ferrari f360, 3. aston martin vanquish, 4. fiat 500 abarth ;)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 7 sie 2012, o 17:54

A co tam, pokaże naszego Uniacza :lool:

Obrazek

Obrazek

Uwielbiam to autko :-) miałam je dostać za 3-4 lata ale tata nie ma zamiaru go zmieniać na inny :lool:
Więc jak się przeprowadzimy dostanę własne :-) bardzo chcę fiata takiego jak ma tata ale według rodzinki zdecydowanie muszę mieć terenówkę bo żaden samochód na zwykłym zawieszeniu nie wytrzyma ze mną długo :ooops:
xxxkaluniaxxx
Moderator

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 7 sie 2012, o 19:03

ooo Uno.. przypomniały mi się stare czasy ;)

Aga ja tez zaczynałam od podstaw :ooops: startowałam z samego zera ;)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 sie 2012, o 20:02

To jesli jesteśmy w temacie szeroko pojętej motoryzacji,to się pochwalę takim duplomikiem :

Obrazek
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 8 sie 2012, o 20:39

:brawo: :brawo: :brawo: :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 sie 2012, o 20:49

ja dzisiaj takie piękną Renię Megane widziałam... całą świeżutko białą, środek w skórze... (tylko szkoda że skóra w czerni :/). Biały lakier jest piękny... a najpiękniejszy oczywiście na moim rowerze :D

Weronika - do owczarków to tylko terenówki :roftl: :roftl: :roftl:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje