Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Inne psie sporty np. agility, frisbee, dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

nauka biegu przy rowerze

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 29 kwi 2011, o 18:51

Bardzo proszę o podpowiedzi jak nauczyć "szalonego" psa biegu przy rowerze.
Wyjaśnię po krótce określenie "szalony" w przypadku mojego czarnidła
"Szalony" - należy przez to rozumieć psa, który nienawidzi inne psy i przy każdym ogrodzeniu poszukuje nowego psa do obszczekania, a jak by się i udało do pogryzienia :cry: poprzez szarpanie na smyczy i ujadanie na całą okolicę. Taki pies nie za bardzo też lubi samochody, które z naprzeciwka jadące nic dla niego nie oznaczają, ale jadące za nim i wyprzedzające są najlepszym celem gonitwy na ziemi :nea
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Re: nauka biegu przy rowerze

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 29 kwi 2011, o 19:03

Łoj mój też jest trochę szalony wg tej definicji i jakoś boje się zaryzykować połamania żeber albo co jeszcze gorszego :D poza tym mój młody i wetka nie kazała forsować. ale jeśli już miałabym się z nim uczyć albo jego uczyć bo ja przy rowerku biec nie będę to napewno w nocy kiedy nikogo nie ma :lool: s psy inne śpią ;)
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 kwi 2011, o 19:03

zajrzyj tutaj bo toczy się tutaj dyskusja na ten temat :)
http://forum.niemiecki-owczarek.pl/pies-i-rower-t655-40.html

A to Aria taka szalona? ;-) Mogę rękę podać bo Nazgulowy za to kotkom nie przepuści, ale odliczam dni do "egzekucji" :lool: Zadzwoniłam specjalnie po pomoc do Pozoranta z Torunia i przyjedzie mi pomóc yes
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 12 maja 2011, o 19:33

oooo temat jakby dla nas...w wolnej chwili poczytamy pomysły z podanych linków ;)
egonek5
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez UziP » 7 gru 2016, o 22:51

Oj brzmi to dość karkołomnie :) jazda z takim "szalonym" :)
UziP
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Maro
Imię: Danuta

Nieprzeczytany postprzez Crazywithdog » 8 gru 2016, o 15:24

Ja bym najpierw przepracowała te problemy z oszczekiwaniem psów i gonieniem samochodów bez rowera. Albo na rower wybrać się w pola, gdzie nie ma psów za płotami ani aut. Inaczej może być gleba:(
Crazywithdog
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Anna

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje