Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Nierówne bicie serca

Nieprzeczytany postprzez agusia1705 » 25 lut 2013, o 15:26

Witam!

Zauważyłam u mojej suczki, która ma 10 miesięcy, że jej serducho bije strasznie nierówno i cały czas szybko oddycha, sapie tak jak wtedy gdy jest jej gorąco. Ogólnie jest wesoła, nie męczy się podczas zabaw i biegania (w sensie że się nie kładzie) ale cały czas sapie.
Byłam z Lunką u weta ale akurat nie było tego do którego zawsze chodzimy i skierowali mnie do młodej dziewczyny, która powiedziła że to normalne i żeby się tym nie przejmować jeśli się nie męczy podczas zabaw.

Noo ale mi nie wydaje się to normalne i tu mam pytanie do Was czy to nierówne bicie serca rzeczywiście nie jest jakimś objawem? Boję się że to może być jakieś zaburzenie np. arytmia albo coś takiego.. ;(

Pozdrawiam!
agusia1705
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje