Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

No o ... GRAND :D

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 9 lut 2018, o 12:13

No to siema ... po raz kolejny :)
Tak jak mówiłam, tak też się zadziało ... w Schronisku jestem "owczarkową ciotką" to i trzeba było tytuł podtrzymać :)
Znalazła się taba bestia, Grand się zowie, piękny 8 lat a tak mądry i taaaaaaak chętny robić,robić,robić jak stad do kosmosu :) wyrzucony dosłownie przez skur...na na ulice bo stary i nie potrzebny i tak się bidok błąkał ...znalazł go ktoś skrajnie wychudzonego i zaniedbanego w listopadzie 2017 i od tej pory w schronie siedzi, żadnego zapytania o niego a taki jest piękny ! Mądry !
Jak tylko dobra dusza ze schroniska mi go pokazała ... no i tu znowu moja miękka dupa dała o sobie znać ... zaczęłam działać :) najpierw moje futra poszły z nim na spacery zapoznawcze, a że zrównoważone gamonie to zero problemu a Grand też anioł, no a jak już wiedziałam że psy dogadają się to zaczęłam męża przekonywać że musimy pomóc i że jak można i mamy możliwość to trzeba ... i wczoraj się zgodził !!!!! :D :D :D :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Czekamy na kastracje i koniec lutego bierzemy dziadka do nas ... narazie tylko tymczas bo nie wiem czy na dłuższą metę poradzimy sobie finansowo (2 kufy po 30,35 i docelowo ze 45kg wagi do wykarmienia to jak narazie dla mnie ogrom), ale jak wszystko będzie oki to zostanie u nas :)

Trzymajcie kciuki za nas, bo musimy ogarnąć chodzenie na smyczy i rozładować chłopaka bo od listopada był chyba 10 razy na spacerze tylko :( poniżej zdjęcie przystojniaka

Do zo wkrótce :) :*

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Re: No o ... GRAND :D

Nieprzeczytany postprzez Birma » 28 lut 2018, o 08:05

BRAWO TYYYY !!!
Birma
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Elżbieta
Pochwały: 1

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje