Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Nowy pies.

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 13 lis 2012, o 17:53

puma napisał(a):A czym się takie oznaki braku kontaktu z psami objawiają ? No i dlaczego jeszcze w takim razie chcesz drugiego psa ?

Tak naprawdę to ostateczna decyzja i tak należy tylko i wyłącznie do Ciebie :-)

Tym ,że się ich boi. Po prostu nie wie , co niosą za sobą takie kontakty. Myślę, nie chcę, a to dlatego ,że myślałam , iż Norze przydałby się pies przyjaciel, a dla mnie psów nigdy za wiele i w dodatku jeśli mogę zapewnić im odpowiednią opiekę to... Myślałam nad sportem typu frisbee, do czego Nora nie ma chęci. Ja póki co tylko się zastanawiam. Chcę postąpić rozsądnie, jeśli by tak nie było , to już bym się przymierzała do kupna i odkładała pieniądze. Uważam ,że dwie kudłate kulki na spacerze to coś cudownego ,ale najpierw chcę mieć pewność co do wszystkiego :)
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje