Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Obroża odblaskowa

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 9 lis 2011, o 09:30

Zastanawiam się nad kupnem takiej dla mojej czarnuli :scratch . Gdy wracamy ze spacerów coraz częściej łapie nas już ciemna pora i czarna niestety jest mało widoczna. Ta obroża ma być tylko jako element ostrzegawczy, nie będzie służyła do zapinania, bo my korzystamy z firmowego łańcuszka (mamy pewność, że się nie zerwie 8--) ) Chodzi o to, żeby był dobry odblask. Może jakieś propozycje ? ;-)
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Re: obroża odblaskowa

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 9 lis 2011, o 15:55

Z tego co kojarzę, to Dingo robi takie opaski, nie obroże, odblaskowe. Z resztą Trixie też mi się coś kojarzy. Ale to jest zależnie od tego czy chciałabyś taką po prostu odblaskową, czy taka migającą (na baterie) czy coś w tym stylu. Ja mam kamizelkę odblaskową (nie mogę znaleźć takiej w necie, bo to nie taka z Trixie z łapką, tylko inna z żółta z pomarańczowo-szarym odblaskiem)- trochę już zdezelowana, ale kosztowała 24zł, więc nie aż taki koszt. W zasadzie dobrze widać w niej psiaka, ale zakładamy ją raz na czas, jak jest to konieczne.
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 9 lis 2011, o 21:03

my na wieczorne spacery od niedawna mamy hmmm jak to nazwac...breloczek? :scratch z karabinczykiem ,migocze to to ,mieni się kolorami za zmiane raz na czerwono raz na niebiesko,fajne ,ale odrobine za mocno swieci,przynajmniej już rowerzysci mi w psa nie wjeżdzają :D
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 lis 2011, o 21:44

o no proszę, a ja walczyłam żeby właśnie tak słabo nie świeciło i jeszcze folię aluminiową do bateryjek dołożyłam ;) mam taki breloczek z trixie, ale musiałam go stjuningować i przedłużyć karabińczykiem (oryginalny zaczep i tak był do dooopy), bo światełko nikło w Nazgulowej grzywie 8-)

Gosia, a może obroża diodowa? Nie posiadam, ale może być fajna dla naszej czarnuszki :-)
Obrazek
http://www.tamed.pl/obroze-dla-psow-i-otoki/227-obroza-dla-psa-odblaskowa-z-diodami.html
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 10 lis 2011, o 19:09

ja bym proponował szelki odblaskowe :ok na takie wieczorne wypady
tatanka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez shida » 10 lis 2011, o 20:46

ja mam takie cos : http://pelna-miska.pl/pl/p/SpotLit-zawi ... biala/2469 - u obu widac choc u ONki to nie klopot bo jest baaardzo krotkowlosa...za to borderka ma juz dluga siersc i u niej tez widac bardzo dobrze :) dzieki tym zawieszkom udalo nam sie kilkakrotnie uniknac niemilych sytuacji - dzieki swiatelkom inni wlasciciele psow nas zauwazyli i odlapali swoje psy... a wnioskuje ze byloby nieciekawie bo jak mijalam ich to byl albo gluchy warkot albo rzucanie sie z agresja... a nie tylko typowy zaczepny szczek...
shida
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 12 lis 2011, o 14:53

tatanka napisał(a):ja bym proponował szelki odblaskowe :ok na takie wieczorne wypady

zgadzam się z tatanką tym bardziej że takie szelki można z powodzeniem zrobić ze zwykłych ponadto pies w tym wygląda jak w kamizelce
podobne szorki odblaskowe stosuje policja czy żw dla swoich psów i :hi
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 12 lis 2011, o 23:10

Młoda w szelkach chodzi tylko na obronę albo tropienie. 8--) Używamy firmowego łańcuszka, żeby mieć pewność, że nie zerwie się. Ktoś mi podpowiedział, żeby po prostu zakładać opaski odblaskowe http://allegro.pl/opaska-odblaskowa-dla ... 88641.html . Chyba nie głupi pomysł :scratch
gochadrozdek
Hodowca

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 13 lis 2011, o 18:36

nie bezapelacyjnie fajnie to wygląda
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 16 lis 2011, o 10:13

Kupiłam te odblaski dla psa :lool: Ekstrunia i taniocha :ok
gochadrozdek
Hodowca

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje