Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Oso

Oso

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 25 lut 2017, o 19:45

Hejka jestem Oso :on: ,mam około 4lat a moze ciutkę więcej ?? :niewiem: Od dzisiaj mieszkam u pańciów Dorki i Mirka :lool: Jechali po Mnie kawał drogi ,postanowiłem na razie nie rozrabiać.Z czasem będziemy więcej pisać o naszych doświadczeniach ,sukcesach i może czasem o porażkach :-P Tutaj link z albumem w roli głównej oczywiście Ja Oso https://www.facebook.com/pg/csozkrasnys ... 7028605079 :on:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Re: Oso

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 25 lut 2017, o 23:43

witamy i pozdrawiamy, dante i nixi przybijają łapeczkę :)
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 26 lut 2017, o 08:21

No i pierwsza noc za nami :-D Oso zrobił pobudkę o 2.00 w nocy :-D ale nie poszliśmy na spacerek tylko kazałam na miejsce .Trudno najwyżej rano będzie sprzątanko :lool: Udało się wytrzymał do 4.30 :lool: .Nie ryzykowaliśmy :-D poszliśmy na spacerek. Podejrzewam ,że tęsknić zaczyna ,albo mu nie pasuje mieszkanko :-(( Trudno wszystko przed nami :-) fryzjer czeka :sekret: No i na koniec relacji z pierwszego dnia ,musimy nauczyć Oso o wychodzenie na spacerek bez jakichkolwiek pisków szczeków :ooops: O matko wszystko przed nami ,ciekawe jak będzie , jak pójdziemy do pracy :przerażenie: Dzisiaj zostawimy eksperymentalnie Oso samego ,się będzie działo :-D
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 lut 2017, o 08:59

powodzenia kochani :)
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 26 lut 2017, o 16:48

No zaczynamy :lool: Nigdy nie miałam psa szczekającego ,wyjącego jak sam zostaje. I to się radykalnie zmieniło :przerażenie: .Jak działać aby to nie stało się uciążliwe dla sąsiadów. Wychodzenie na spacer też jest trochę hm ?? :scratch szczekliwe :nołobuzie: Mam nadzieję to ogarnąć nie czekając aż się chłop zaaklimatyzuje :DD I to jak na razie są dwa problemy reszta naprawdę jest ok .Jest bardzo grzeczny.Dał się z ważyć ;) Moja druga połóweczka wzięła maleństwo na ręce i na wagę hoops :-O waży 47kg :) Myślałam ,że więcej waży bo taki wygląd ma ogromniasty :lool:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 26 lut 2017, o 21:04

witamy i czekamy na relacje zdjęciowe a co do Oso słodziak przeszedł swoje więc powoli musi Wam zaufać i przekonać że w końcu znalazł swoje miejsce na ziemi ;)
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 lut 2017, o 21:51

będzie dobrze, po malutku a do przodu :) małe kroczki i będzie ok. może zostawiajcie mu jakiś gryzak aby się zajął czymś jak was nie ma... chociaż przez chwilę jakieś ucho świńskie może tchawicę ipt... no to chłopak sporawy jest haha :) mój dante waży 45 kg.
Paulina K.
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez hersylka » 27 lut 2017, o 19:21

Mój pies przez jakiś czas próbował wyć ale pomógł zostawiany gnat do obgryzania zamiennie z kongiem zapakowanym zamrożonym serem lub pasztetem żeby na długo starczało. I to odwracało jego uwagę a potem przyzwyczaił się ,że wychodzimy i zawsze wracamy.
hersylka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Forest
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 28 lut 2017, o 19:31

Szczęście się do chłopaka uśmiechnęło! Piękny psiak. :-)
Powodzenia!! :ok:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 2 mar 2017, o 21:08

Dzisiaj kupiliśmy obroże Forest, :-)
Osiągnięcia Osa to ślady na drzwiach , skacze po nich :sekret: dobrze ,że nie wymienialiśmy :-D Remoncik trochę się nam przesunie :-D Na pewno nie będziemy płakać z tego powodu :-D
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje