Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Anu

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 7 gru 2012, o 19:20

Przykra sprawa :-( Życzymy zdrówka.
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 7 gru 2012, o 21:44

Jak mnie wkurzają tacy nieodpowiedzialni ludzie którzy puszczą psy a później tylko problemy. Dobrze, że tylko tyle się stało (tzn. wiem że i tak za dużo).
Wymiziaj ode mnie psiaka, niech szybko mu się ranki goją.
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 7 gru 2012, o 21:58

Mizianka dla rekonwalescenta:)))
Nie martw się, będzie dobrze.
Pewnie trzeba będzie uważać na te dwa harpagany, bo nie wiadomo jak Anu zachowa się, gdy je ponownie zobaczy...może nie być zachwycony, a wtedy...wojna!
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 gru 2012, o 22:15

Masakra :przerażenie:

Trzymajcie się i nie odpuszczajcie,bo wg mnie ci ludzie powinni być ukarani.
Dużo zdrówka dla Anu!
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 8 gru 2012, o 00:35

Dzięki :)

Jak zapłacą za leczenie Anula i będą badać ich psa to zmądrzeją. Nie są to małe pieniądze, ponieważ szycie kosztowało 150zł, zdjęcie szwów pewnie nie wiele mniej + co dwa dni antybiotyki. (nie wiem czy płaci się za badanie ich psów w sanepidzie)

Już teraz widzę ogromną zmianę w zachowaniu Anula,nie możemy chodzić spokojnie, po naszych starych ścieżkach, ponieważ Anu po prostu czegoś się tam boi, widać, że cały czas się rozgląda. Stał się agresywny do innych dużych psów, ciągle jak jakiś pies idzie obserwuje go- kiedyś nie było takiego czegoś, 4 lata mojej i psa pracy poszło na marne w ciągu jakiś 5min (chociaż dla mnie to trwało całą wieczność...)

Jeszcze dodam że stary dziad, zaczął okopywać Anula, który nie miał szans jak się bronić, ani się wydostać. Amstaff za pysk, onek za gardło, więc można sobie wyobrazić. Cieszę się, że ten amstaf złapał go tylko za górną część, a nie za obie, bo nie wiadomo czy by go nie udusił.

Ten atak nie był pierwszy, ponieważ parę msc wcześniej również Anu został zaatakowany przez te dwa psy, na szczęście tamtym razem z psem był mój tata i obydwoje z właścicielem tamtych psów zdołali je szybko rozdzielić.

Mam jednak nadzieję, że za jakieś pare dni Anulowi przejdzie ta agresja i wróci do normalnego stanu.

Mam ogromną ochotę zrobić jakąś krzywdę tamtym właścicielom. >____< Ludzie nie mają pojęcia o rasie psa którego trzymają w domu i zamiast zachować spokój zaczęli okopywać amstafa... trafia mnie coś jak sobie przypominam to zdarzenie. Echhhhh....... :/
Ostatnio edytowano 21 gru 2014, o 21:34 przez Dominika., łącznie edytowano 1 raz
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez macieqq » 8 gru 2012, o 11:14

Przykra sprawa. Z Arkowym przechodziliśmy dokładnie przez to samo. Gdy miał jakieś 8 miesięcy został pogryziony przez wolno latającego boxera. Przed tym incydentem był przyjazny do innych psów, lecz od tamtej pory na każdego patrzy spod byka. Próbowałem go tego oduczyć, ale widocznie za słabo, gdyż do tej pory (ma już ponad 6 lat) bawi się tylko z ONkami. Tak czy inaczej, zdrowia Wam życzę :)
macieqq
Świeżak
Owczarek niemiecki: Arko
Imię: Maciej

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 8 gru 2012, o 18:38

A może złapać jakiś kontakt z właścicielami innych pogryzionych psów i wspólnie dobrać się do skóry tym ...bezmózgowcom?
W końcu za zachowanie psa odpowiada właściciel, a skoro nie umie nad swoimi psami zapanować, to nie powinien ich mieć. :diabeł:
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 8 gru 2012, o 20:58

Dzięki :)

Tyle, że ja nie znam tamtych ludzi, nie widuję ich. Nie byłam świadkiem samego pogryzienia przez psa, tylko reakcje tego amstaffa na inne psy, miotał się na smyczy, właścicielka ledwo utrzymuje go na kolczatce..

Dzisiaj znów ich spotkaliśmy na spacerze, omijali nas szerokim łukiem, i słusznie.Suka ONka oczywiście spuszczona, akurat ona reakcji na inne psy nie ma, jednak właścicielka nie mogła jej odwołać. Gdyby nie to, że miałam Anula zwróciłabym uwagę, nie dostrzegłam również kagańca na pysku tego drugiego psa.. mają szczęście, że pies był ze mną. -.-

Dzisiaj już spotkaliśmy dwie fajne suczki, jedna szwajcar, druga jakiś mastiff i Anu bardzo chętnie się z nimi przywitał, szkoda,że nie mógł się pobawić.Właściciele tych psów są przerażeni tym co się nam stało i powiedzieli, że sami będę musieli tutaj bardzo uważać.

Jutro postaram się o jakieś zdjęcia. :)
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 9 gru 2012, o 10:12

No to super, że Anu nie nastawił się negatywnie do wszystkich psów. :-)
Powodzenia!
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 11 sty 2013, o 17:45

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W końcu zimowe fotki.

U nas trochę nowości, po pogryzieniu Anu niezbyt się zmienił, dalej jest przyjazny do psów, a może nawet bardziej. :)
Robimy więcej obi, nasze chodzenie przy nodze sto razy bardziej się poprawiło tak samo dostawanie do nogi. Aport ćwiczymy od niedawna.

Od 3 dni Anu robi za groźnego pieska i chodzi w kagańcu, w końcu się przełamałam i postanowiłam kupić, zawsze się przyda. ;)
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje