Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Anu

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 11 sty 2013, o 18:00

Kochana mordeczka:) Dobrze, że nie ma traumy po pogryzieniu. A właściciele tamtych psów powinny mocno oberwać po kieszeniach...!
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Letty » 11 sty 2013, o 23:14

Ale kochany, jak ładnie mordkę położył, sam z siebie, czy tak na komendę ? :-D :-D Bardzo dobrze, że nadal dogaduję się z psiunami :-)
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 24 sty 2013, o 23:14

Oberwali oberwali (;
Mordeczkę na komendę położył.

czas trochę odświeżyć galerię nowym filmikiem (:
http://youtu.be/YetMEr7qYOQ
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez Letty » 24 sty 2013, o 23:28

Ale super, brawa! ;-) Kurczę my cały czas pracujemy nad równaj, ale Lara cały czas mnie wyprzedzać chce!
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 26 sty 2013, o 16:29

Ale pięknie ćwiczy!! Super. :) :)
Nakasha
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 22 mar 2013, o 18:12

Dzięki:-)

Letty- my też mieliśmy z tym spore problemy, ale jakoś udało się ogarnąć na smyczy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trochę zdjęć Anula i Nera. :)

A ja marzę tylko o tym, aby wyprowadzić się z mojego osiedla jak najszybciej...
Na naszych terenach spacerkowych stoi domek, nie przechodzimy bezpośrednio koło niego, lecz trochę dalej, jakieś 10m od niego, ale psy z tego domku na nas szczekają, z resztą jak na wszystkich którzy tamtędy przechodzą. Chodzimy tam 3-4 razy dziennie i oczywiście jak to my musimy przeszkadzać.. :mur: Właściciel tego domku zaczął się na mnie wydzierać, że jak ja tu mogę chodzić skoro obok jest jego domek i rozwydrzone psy! Pieski straaaasznie szczekają,a nawet rzucają się na siebie przez co przeszkadzają domownikom tymi hałasami, więc facet zamiast wziąć się za wychowywanie swoich piesków, drze się na mnie, klnie strasznie, bo to moja wina. Anu ma gdzieś tamte psy, nawet nie podchodzi do płotu, on rzadko szczeka więc nie prowokuje tamtych psów. Nie wiem co mam robić już, chętnie bym tam nie chodziła, ale jak nie tam to zupełnie już nie mam gdzie, psa wybiegać muszę, a nie codziennie mam czas, aby wyjść na 3h do lasu..
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 22 mar 2013, o 19:36

To szczekanie psów... Norma. Strasznie to denerwuje, ale nawet moja Nora na widok jakiegoś psa, ktorh przechodzi kolo naszego ogrodzenia STRASZNIE sie wydziera. Nie mam pojecia, ja, jej to wybic z glowy. Chyba podglada od innych psow i sie nauczyla :/
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 22 mar 2013, o 21:19

Niestety ludzie pokłóceni z życiem i chyba sami z sobą coraz częściej próbują narzucać swoją wolę wszystkim wokoło. Najgorsze jest to, że wobec takiej sytuacji jesteśmy bezsilni. :mur: a spacer staje się mniej przyjemny.
Moje też szczekają jak przechodzi ktoś z psem, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby mieć do ludzi pretensję. Swoje psy wołam i staram się je wtedy czymś zająć, żeby odwrócić uwagę - no ale trzeba (choć trochę) chcieć poświęcić uwagi własnym stworzeniom.

Cieszę się, że pogryzienie nie pozostawiło traumy. Anu ma tak pogodny pysio, że z ogromna przyjemnością na niego patrzę :buziak:
I chyba ma niespożytą energię? :-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 mar 2013, o 21:50

Ja tam jestem pyskol to bym takiemu dzaaaaiadu zaraz odpyskowała... ale tak dobitnie i kulturalnie, żeby w pięty poszło. :ooops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 22 mar 2013, o 23:29

Moi sąsiedzi też kiedyś się czepiali ,że spaceruję z moją goldenką, ale... no cóż. Niech się czepiają. JA osobiście nie mogę znieść, jak Nora szczeka na psy zza ogrodzenia. Od razu ją odwołuję i czymś zajmuję. Jedna z niewielu osób, jaka spaceruje z psem pała do nas nienawiścią (chyba) przez Norę, zawsze jak idzie obok naszego domu, to przebiega sprintem, a na "dzien dobry" nigdy nie odpowiada, bo "mamy agresora". Szkoda ,ze nie widzi, jak jej aniołek pyskuje na szystko, co sie rusza.

A Anu jest śliiczny, taki zgrabny.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje