Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Owczarek Niemiecki Bruner

Nieprzeczytany postprzez Abior » 22 lut 2012, o 12:16

Witam, znalazłam chwilę czasu; w przerwie między spacerami, sprzątaniem rozlanej wody, zbieraniem kawałków zabawek itp. Bruner urodził się 1 grudnia 2011, w związku z tym niedługo skończy 12 tygodni. Obecnie waży około 11.5kg i ma jakieś 42 cm wzrostu ;)

Fotki chronologicznie:

Pierwszy tydzień w nowym domu
Obrazek

Obrazek

Drugi tydzień po zmianie miejsca pobytu, ale nadal z nami :)
Obudziłem się przed spacerem
Obrazek

Ważenie
Obrazek
Obrazek

Trzeci tydzień wspólnego życia
Ja nie śpię! Ja piję wodę!
Obrazek

Dawać żarcie!
Obrazek

Zmęczyłem się czekaniem
Obrazek

Nie budzić
Obrazek

Generalnie pies je na leżąco, wyrwał już prawie wszyskie listwy podłogowe, została jedna, którą namiętnie piłuje.... Lubi spać z głową w misce z wodą, ściąga szaliki, czapki, rękawiczki i inne rzeczy z półek w przedpokoju (stąd uroczy bałagan). No i najważniejsza sprawa: dywany są przykryte folią malarską i muszę przyznać że całkiem niezły pomysł na zabezpieczenie ;)

Mam nadzieję że piesek się spodoba, nowe fotki będę umieszczać na bieżąco, jeśli będziecie chcieli obserwować rozwój mojego psiaka
Abior
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruner
Imię: Krystyna

Re: Owczarek Niemiecki Bruner

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 lut 2012, o 12:25

Pewnie, że chcemy obserwować. Świetne ma imię.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez monika » 22 lut 2012, o 14:21

Ale słodziak z niego :-) A jaką miejscówke sobie znalazł, w misce wymiata :lool:
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Abior » 22 lut 2012, o 15:55

miskę z wodą musimy mu zabierać, bo cały czas pakuje w nią swoje ciałko (pyszczek, głowę, łapki no i pupę mu się zdarza). Nie wiem co z tym zrobić :(
Abior
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruner
Imię: Krystyna

Nieprzeczytany postprzez ana33 » 22 lut 2012, o 17:01

Jest świetny,to całkiem jak mój Borys jest w tym samym wieku no i tak samo uwielbia listwy przypodłogowe,rękawiczki,buty itp.:)
ana33
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 22 lut 2012, o 18:21

o ja Cię jaki słodki! :D
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 22 lut 2012, o 19:14

Witamy słodziaka, jest cudny.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 22 lut 2012, o 20:43

cudeńko z niego :)
i już kolejnych fot maluszka doczekać się nie możemy :) ale z drugiej strony on nie długo wyrośnie i z tego rozrabiaka zrobi się stateczny Pan :)

http://desmond.imageshack.us/Himg337/sc ... res=medium to zdjęcie jest Boskie :) zakochać się można w nim :)
Ostatnio edytowano 22 lut 2012, o 21:24 przez kalyna, łącznie edytowano 1 raz
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez monika » 22 lut 2012, o 21:16

kalyna napisał(a):cudeńko z niego :)
i już kolejnych fot maluszka doczekać się nie możemy :) ale z drugiej strony on nie długo wyrośnie i z tego rozrabiaka zrobi się stateczny Pan :)

http://i1169.photobucket.com/albums/r52 ... C_4821.jpg to zdjęcie jest Boskie :) zakochać się można w nim :)

Coś mi tu nie gra :nea: Klikam link i dorosły łowczarek mi wyskakuje.
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 22 lut 2012, o 21:29

monika napisał(a):Coś mi tu nie gra :nea: Klikam link i dorosły łowczarek mi wyskakuje.

aaa bo ja zakręcona jestem :mur: :mur:
i na innym forum komentowałam tą fajną suczkę i potem przyszłam tu na forum i nie skopiował mi się link do zdjęcia :mur: :mur:
ale już naprawiłam :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing i 0 gości

Opcje