Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Owczarek niemiecki Fram :( za TM [*]

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 14 lip 2012, o 21:44

Framuś... nie tego się spodziewałam zobaczyć wchodząc dzisiaj na forum...
Tyle wspaniałych psów odeszło w tym roku...... na pewno biegają teraz szczęśliwe wszystkie razem.......
Nazgulowy Tatek Vat'ek, Bruno, Fram... tak wspaniałe owczarki, eh trudne to wszystko :(

Basiu trzymajcie się, zrobiliście wszystko co mogliście dla Niego!!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 14 lip 2012, o 22:17

[*]
Tak mi przykro ...
Walczyliście tak mocno, ale czasami nie mamy szans wygrać.
Basiu, trzymajcie się. Choć to niewiele znaczy, myślami jestem z Wami.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 lip 2012, o 23:59

Bardzo mi przykro. Trzymajcie sie jakos, jestesmy z Wami :-((
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 15 lip 2012, o 09:52

Jest mi bardzo przykro Basiu. :( Walczyliście o niego, nie możecie sobie nic zarzucić. Pozdrawiam.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 15 lip 2012, o 10:03

[*]
Strasznie mi przykro :(
trzymajcie się
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 15 lip 2012, o 11:10

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nawet nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczy. Jaka pustka zapanowała w domu. Ratujemy się pozorami. Bet jeszcze leży, smycz i reszta wisi w przedpokoju, piłeczka leży w kącie w kuchni. Ciągle słyszę jego sapanie, otwieram ostrożnie drzwi wychodząc z łazienki żeby nie potrącić psa. Jak żyć dalej bez ukochanego łba trącającego mnie kiedy za długo siedzę przy kompie? Co zrobić z pozostałym tygodniem urlopu? Jak wysuszyć oczy? Nie wyobrażałam sobie, że tak bardzo będzie bolało. Boli okropnie. Już nigdy mój ukochany pies, najlepszy przyjaciel nie zaszczeka, nie trąci nochalem żeby wstawać i wyjść z nim. Wiem że tak trzeba było zrobić. Jego ostatnie dni pominę milczeniem chcąc wam tego oszczędzić. Mam tylko żal do losu. Dlaczego ON musiał zachorować?? Nawet nie dożył swoich ósmych urodzin.
Czy Kajeńka przywitała go za TM tak jak sobie to wyobraziłam chcąc pocieszyć syna? Wspominałam jak ona biegnie na swoich króciutkich łapeczkach z uniesioną w górę główką uśmiechnniętym pyszczkiem i postawionym pióropuszem ogonka.
Żegnaj mój przyjacielu. [:^(] [:^(] [:^(]

Nie możemy sobie niczego zarzucić , sumienie mamy spokojne. Dzięki wspaniałym wetom ten okrutny moment był troszkę mniej bolesny. Dzięki taktowi i wielkiej przyjaźni jaka nas łączy przetrwaliśmy. Teraz tylko wypłakać się.
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 15 lip 2012, o 18:25

[*][*][*]

Trzymajcie się
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 17 lip 2012, o 08:14

Basiu i tutaj Cię przytulam bardzo mi przykro całym sercem jestem z Wami<3
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 20 lip 2012, o 13:18

Bardzo mi przykro :-( popłakałam się czytając Twój piękny wpis :-((

[*] dla Frama [*]
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 20 lip 2012, o 20:40

i mi łezka pociekła... Na pewno biega teraz szczęśliwie za tęczowym mostem!
Trzymaj się! [*]
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje