Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Owczarek niemiecki Fram :( za TM [*]

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 8 kwi 2011, o 19:01

Na początek naszej bytności na forum przedstawiam filmik zrobiony przez szefa na szóste urodziny naszego pupila :

http://www.youtube.com/watch?v=wIDZXl_xj-0

a to my chwilę temu ;)

[/img][/url]Obrazek[/img]
Ostatnio edytowano 14 lip 2012, o 15:03 przez mamurda, łącznie edytowano 1 raz
mamurda
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Re: Fram :-)

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 8 kwi 2011, o 19:12

witaj na forum wraz z Framem :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 kwi 2011, o 19:16

uwielbiam owczarki wywalone do góry kołami, mogłabym filmik tylko z takimi fotami oglądac przez 24/24 7 dni w tygodniu :-P Ale widać że Framuś to żywe sreberko, na fotce uhahany że hej, zupełnie tak jak nazgul - "fota? fota? jeee fotaaa!!!" ;) szczęśliwy duet :)
Powiem szczerze, że jak się tutaj taka Elita zbiera to czuć w kościach że będzie dobra impreza :-) yes
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 8 kwi 2011, o 19:21

Dzięki za miłe słowa. Fram nie jest aniołkiem. To charakterniak, ale już mocno utemperowany. Ciągle pracujemy i utrwalamy więzy. Nie można dać mu zapomnieć "kto tu rządzi kto?" bo to super kombinator :D
mamurda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 kwi 2011, o 19:32

co zbroił?? :twisted:
Nazgul ostatnio włączył sobie "terytorializm" i mi na działce zwiał obszczekać grzeczną dobermankę, co za wstyd :oops: jak podeszłam do zbója to uciekł do ludzi wykopujących choinki pobawić się w łapanie korzeni... przyglądał się im wcześniej ciągle i widziałam co się święci, więc wcale się nie ździwiłam że zamiast oberwać ode mnie po uszach przebiegł się do nich rozerwać :lol: psia płeć brzydka chyba tak już ma... byle po swojemu i nabroić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie :-P :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 8 kwi 2011, o 20:15

ha znalazłam WAS yes Fajnie ze tak szybko wąteczek założyłas Basiu :yahoo
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 8 kwi 2011, o 20:30

Witaj, Basiu na tym forum. Milo widziec slicznego Frama :D
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 kwi 2011, o 21:07

Frama kojarzymy i lubimy. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 8 kwi 2011, o 21:33

my też witamy i więcej fot prosimy :-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 9 kwi 2011, o 06:15

Fotki będą, ale muszę trochę więcej czasu mieć żeby pogrzebać i jakoś historycznie poukładać, żeby ludziska którzy nas nie znają poznali naszą paczkę :D

Aga Fram nic nie broi, bo ja mam za dużą wyobraźnię i przewiduję pewne zachowania. On nie ma tendencji do odchodzenia daleko ;) Pilnuje się bardzo (tzn. pilnuje mnie). O tak terytorialny to jest mocno :D Czasem aż za bardzo pilnuje tego 1m[2] wokół mnie. No cóż taki już jest i inny nie będzie, ale za to szybkość wykonywania poleceń to u niego jest błyskawiczna. Szczególnie świetnie działa na niego pewne słówko brzydkie na "k" ;)

Teraz jesteśmy na etapie uświadamiania mu, że mój raczkujący wnuczek, to to samo dziecko co na nóżkach i nie trzeba go podnosić :D

[img][[/img][/url]Obrazek[/img]

Pozdrawiamy
mamurda
Początkujący owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje