Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Parys vel GILDO Wierny Druh

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 gru 2017, o 20:16

Jangcy napisał(a):https://photos.google.com/share/AF1QipOJ1j0ldakFH2DC4Eubxfxo6JmEhHTyAceEqrJ0fKa1h519prJLs5ObXwg2ZdaEEw?key=eU8wQ29LRkVCQ1JVT3cwRkJBS2RsaFlwcS1ZNF9n

Fajna niańka z Tobiego :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 19 mar 2018, o 17:33

U nas wiosna już jest; temp -7 stC pada śnieg ale ... Żurawie już są...
psiaki podrosły ... ja posiwiałem :D
foty z dzisiaj:
https://photos.app.goo.gl/rV93QeXeHliUQ4Qz2
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 23 mar 2018, o 21:18

Gromada łobuziaków:)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez niya » 1 kwi 2018, o 19:05

Witaj Janku, obejrzałam zaległe zdjęcia, psiaki przeurocze :).
Przyjmij proszę moje spóźnione kondolencje z powodu Parysa, długo tu nie zaglądałam po stracie mojej suni.
Uwielbiałam na niego patrzeć, do dziś mam przed oczami ulubione zdjęcia z Waszych wspaniałych sesji
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje