Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: PUMA Dorplant - zdjecia

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 maja 2011, o 18:29

życie bez wodowania nie miałoby sensu ;-) ja lepiej wtedy aparatu nie wyciągam bo to małe kudłate nie dość że szybkie to jeszcze pół tony wody na mnie ląduje jak lata w koło :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez puma » 3 maja 2011, o 18:34

Ja tez zawsze wracam mokra z takich wypadow, pomimo tego, ze nie nurkowalam :D
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 maja 2011, o 18:55

cieszymy się ze nareszcie są aktualne zdjęcia Pumy i nareszcie pancia wie jak je dodać,a my nareszcie możemy ją zobaczyć spox
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez MARCINWAS » 4 maja 2011, o 13:33

bardzo fajna sucz :)
MARCINWAS
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez puma » 4 maja 2011, o 13:40

dzieki :)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez MARCINWAS » 4 maja 2011, o 13:41

Liczę na więcej filmików :)
MARCINWAS
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez puma » 4 maja 2011, o 13:44

Z filmikami niestety zastoj, pomimo tego, ze obrone mloda robi regularnie to niestety nie ma kto tego uwiecznic i narazie mamy tylko te z poczatkow gryzienia :( A posluszenstwa wogole nie krecimy :)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez puma » 26 maja 2011, o 19:21

Skorzystalam z rady Agi od Nazgula i zakupilam rurki i łączniki pvc do przeszkody, tak wiec w weekend zabieramy sie za konstruowanie hopki :yahoo Wreszcie bedziemy mialy swoja prywatna, przenosna stacjonatke, ktora bedzie mozna wszedzie zabrac i ktora bedzie mozna o kazdej porze cwiczyc. Jak juz zakoncze tworzenie mojego dziela dodam jakies zdjecia i przeszkody i Pumy skaczacej przez przeszkode :lool: A tymczasem idziemy z Puma dalej zajadac sie truskawkami :lool: Jeszcze raz wielkie podziekowania dla Agi za rade i instrukcje :dzieki
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 maja 2011, o 19:53

na pewno wyjdzie Ci lepsza niż moja z tych dobrze dobranych części :)
pomyśl też nad obciążeniem dolnych partii przeszkody, żeby pies który zahaczy nóżką nie przewrócił przeszkody. Można taką rurę zalać betonem, albo ja miałam zamiar zrobić dziury do śledzi żeby wbijać ją w ziemię :-) Chociaż Nazgulowemu nie robi jak się przeszkoda przewróci, na niego wiecznie coś w domu leci, od kocy, po worki, miotły i kurtki w najmniej oczekiwanym momencie... najbardziej lubi te zimowe na które się zaraz uwali ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez puma » 26 maja 2011, o 20:03

:lool: U nas odwrotnie, to Puma wkolko na cos lub na kogos wpada :lool: Wlasnie sie zastanawialam czy jak nie obciaze dolnych rurek to czy ta przeszkoda nie bedzie fruwala, tym bardziej, ze na pewno pierwsze co bedzie chciala zrobic Puma to porwac ja w swoje kielki i pozrec :lool: Ale z drugiej strony jak ja obciaze to nie bedzie juz tak rozowo z zabieraniem jej w przerozne rejony Łodzi :nea Zobacze jak to sie bedzie prezentowac po zmontowaniu, mam nadzieje, ze niczego nie poknoce i nie wyjdzie jakas krzywa. A ! No i ja zakupilam rurki pvc 1/2 bo tych 3/4 juz nie bylo i koszt 6 metrów takiej rury plus 6 trójników to było jakieś 19 zł, wiec smieszne pieniadze, a ile radochy dla psa (dla wlascicielka dwa razy tyle :lool: )
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje