Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Sonia i Ghandi (str 15)

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 5 lut 2017, o 10:58

:-( :-( :-(
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 5 lut 2017, o 15:35

.Dorka. napisał(a):Współczuję ,teraz nic nie boli za TM :empatia:
A jak zachowują się teraz psiaczki bez kompana ??
Trzymaj się kochaniutka :empatia: :empatia:

na początku było ok, później coraz częściej go szukały.
Sonia patrzyła na schody, aż zbiegnie, jak w rozmowie padało słowo "Ciapek". Gandi szukał go pod stołem, a jak się nie pojawiał to próbował prowokować go do pojawienia. Tzn. jak Gandi zbliżał się do mnie, kładł mordę to Ciap zawsze materializował się koło mnie. Teraz Gandi przy pojawieniu się słowa "Ciapek" i go nie widzi to podchodzi do mnie, kladzie mordę na kolanach, ale patrzy pod stół, szuka Ciapka. No przecież nie mógłby tego zignorować :-((
Przy czym Sonia zachowuje się normalnie, ale Gandi poczuł bezkrólewie i go w główkę trochę wali, bo zrobił się niegrzeczny :mur:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 26 lut 2017, o 11:39

Psiaki widać inaczej podchodzą albo My poprostu tego nie zauważamy. :-(
Mój Ginger jak odszedł za TM to Nika chodziła jakaś osowiała smutna a po 7m-c sama odeszła za Gingerem .U obydwóch goldkach wiek był większym czynnikiem a potem choroby wieku .
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
1 rok członkostwa
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 kwi 2018, o 09:47

Za krótko te nasze psiska żyją, a jak odchodzą to pozostawiają po sobie wielki ból.

I aż wstyd się przyznać, że tu się nie pochwaliłam.
Decyzja na sporym spontanie, ale wskoczył do naszego stada szczeniak Nitek, rasy Jack Russell Terrier. Trochę szaleństwo i pójdzie po całości. Ale co tam, do odważnych świat należy. Długo się zbieraliśmy z decyzją, ale jak podjęliśmy to po 3 dniach już byłam w hodowli po małego gagatka.
Dzięki niemu jeszcze bardziej doceniam ONki :roftl:
Obecnie to on ma już 7 miesięcy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje