Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Spajder

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 13 cze 2011, o 22:24

ja pływającego tylo tu u Ciebie na zdjęciach widziałam, ale takiego co się zanurzył w wodzie do połowy to widziałam, ale bez jeźdźca.. robi wrażenie taki pływający duży piesek..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 cze 2011, o 22:59

Kay'owa napisał(a):robi wrażenie taki pływający duży piesek..

Na pewno robi wrazenie PODplywajacy znienacka taki duzy piesek :lool: :lool: :lool:

Ja nie wiem dlaczego, ale dla mnie Spajderma zawsze taka mine niesmialka. No niby ma ten patyczek, no i ten ppatyczek jest calkiem duzy i fajny, ale jakos tak niesmialo go trzyma bez popisywania sie, bez wypietej klaty i podniesionego ogona:D Taki grzeczny misiu :-) :-) :-)
Obrazek

A kon rzeczywiscie pieknie lsniacy po kapieli. Nie wiedzialam, ze konie lubia sie kapac. Wiedzialam, ze potrafia plywac, ale nie sadzilam, ze robia to dla przyjemnosci... :o
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 15 cze 2011, o 07:58

Wybacz, że nie Spajdera cytuję, ale konie , jak przystało na córkę ułana :D kocham w równej mierze jak psy :D

Taki piękny, mokry rumak mi się śni ;)
Obrazek
mamurda
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 15 cze 2011, o 19:21

mamurda napisał(a):Taki piękny, mokry rumak mi się śni ;)
Obrazek

Mi też ale kary, ech..

Ewa bo on tylko udaje takiego nieśmiałego, Spajder pewnie to taka cicha woda co brzegi rwie :) :whistle
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 16 cze 2011, o 04:42

Wiem że konie pływają ale pierwszy raz widzę.
... ale koń nie może być podkuty albo do pływania podkowy mu odkręcają bo go wciągną na dno ;D:D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 cze 2011, o 06:13

Piękny koń, jeśli masz więcej jego zdjęć to wstaw proszę. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 16 cze 2011, o 08:51

Wszystkiego dobrego :ok
Obrazek
madlen26
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 16 cze 2011, o 13:34

mamurda napisał(a):Wybacz, że nie Spajdera cytuję, ale konie , jak przystało na córkę ułana :D kocham w równej mierze jak psy :D

Taki piękny, mokry rumak mi się śni ;)
Obrazek

mi tam śni się książę na takim rumaku :-P
dziękuję wszystkim za życzonka szkoda że na ciasto w sobotę nie wpadniecie a będą co najmniej dwa:)pobawimy się wirtualnie zapraszam
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 cze 2011, o 16:56

Hapi bersdej tu ju, hapi bersdej tu ju, haaapi beeeerdsdej dier Elaaaaaaa, hapiiii beeeersdej tuuuuuu juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!! :friends :lol:
Obrazek
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 16 cze 2011, o 17:24

:yahoo yes :-P
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje