Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek Rstafara, czyli codzienne życie z paranormalną.

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 2 lut 2012, o 21:54

ooo byłyście na wspólnym spacerku ?
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 17 mar 2012, o 23:36

Karolina! Wszystkiego Najlepszego! Spełnienia marzeń i pomyślności z okazji sweet sixten :yahoo:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Poczwara_ » 21 mar 2012, o 22:00

Luna napisał(a):Karolina! Wszystkiego Najlepszego! Spełnienia marzeń i pomyślności z okazji sweet sixten :yahoo:

Dzięki wielkie. :lool:
Jednak świętować będę dopiero w piątek wieczorem, na żużlu. :yahoo:
Czyż to nie piękne okoliczności do świętowania?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Już czuję metanol. :ok:

U zwierzaków dobrze, spacerują sobie no... Przynajmniej spacerowały do czasu gdy nie zachorowałam. :głupol:
Długi spacer dla Raszpli przewiduję na sobotę. Wybieram się z nią do schroniska, bierzemy boks nr 2 i ruszamy do parku krajobrazowego. :)
Z racji, że zrobiłam taśmy treningowe i nie będę zmuszona trzymać tych wstrętnych brytanów przez cały czas na smyczach - przewiduje jakieś zdjęcia, MOŻE. :)

Obrazek

Tutaj się chyba nie chwaliłam, że zamierzam zacząć szyć obroże, smycze i szelki dla psów?
No więc się chwalę. :lool:
Kiedy tylko wykombinuję coś nowego to wstawię tu zdjęcia, póki co czekam na materiały.
Poczwara_
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Poczwara_ » 30 mar 2012, o 14:05

Zostałyśmy zapomniane. :)
Zdjęć ze schroniskowej wycieczki nie było za wiele i wyszły nieciekawe więc ich nie wklejam, za to mam Krasnalię.

Tutaj prezentuje swoją nowa obrożę.
Obrazek

I takie spacerowe, na razie jedno.

Obrazek
Poczwara_
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Poczwara_ » 15 kwi 2012, o 19:18

Jestem z Raszpli bardzo dumna. Ostatnio bawiła się z pięknym owczarem na plaży. :)
Jestem pewna, że mijanie jej agresji jest związane z cotygodniowymi zlotami AST. Na tych spacerach bywa od 20 do nawet 40 psów!
Krasnalia z każdym spacerem staje się coraz to bardziej kontaktowa. :)

Obrazek

Obrazek
Poczwara_
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 kwi 2012, o 06:56

Poczwara_ napisał(a):Wytajcie wszyscy!
Nowe zdjęcia sa tragiczne, więc dam dalej stare.

Rasta dostała swój Gelacan, zobaczymy czy podziała. Póki co suka jest szalona, jak to zawsze gdy śnieg spadnie. :)
Może jutro pojawią sie nowe zdjęcia.

ObrazekObrazek

Piękna :ok:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 22

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing i 0 gości

Opcje