Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Owczarek ur. 1.05.2013r waży 10kg, nie je

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 18 sie 2013, o 18:01

Argos - poprosimy filmik dokumentujący Twoje słowa.
Jestem bardzo nieufnie nastawiona do tych rzeczy które opisujesz...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 18 sie 2013, o 21:21

argos napisał(a):Jak dzwoniłem do hodowcy powiedział abym mu dał nifuroksazyd dla dzieci i nic mu nie będzie . A nogi się chwieją bo jest skątowany.

Skątowany-bzdura :diabeł:
Każdy pies ma kątowanie.
Onki za szczeniola często są "niezwiązane",rosną szybko,długie kości udowe sprawiają wrażenie,że piesek jest "chwiejny".
Możesz zdradzić co to za hodowca?
Byłeś u weta?
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez argos » 21 sie 2013, o 19:54

Witam
Byłem u weterynarza w poniedziałek , podał antybiotyk w zastrzyku , stwierdził że te łapy to ze słabości , do tego kroplówkę i syrop na apetyt w płynie do domu . Powiedział że jest chudziutki ale bardzo ładny :) ( p.s. nie mogę dołączyć zdjęcia nie wiem dlaczego ( już jest takie malutkie że i tak nic nie widać i też jest za duże w miejscu awatar. ) ? Argos zjada już troszkę więcej ale też rosołek z makaronem i kurczaczkiem karmy kupnej nadal nie je :-( :( . Może antybiotyk i kroplówka mu pomogą . Idę znowu w piątek. Dzisiaj pierwszy raz machal ogonem na mój widok :-)
argos
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Zuzanna » 5 paź 2013, o 14:41

Wiadomo co z maluchem?
Zuzanna
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zuzanna

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Trendiction i 0 gości

Opcje