Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Daisy & Ramzes

Nieprzeczytany postprzez dagsam » 6 lip 2011, o 19:31

faktycznie podobna do mojej Nicoli ;)
dagsam
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 lip 2011, o 05:57

Fajnie mają że są razem. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 12 lip 2011, o 19:38

Tomek napisał(a):Fajnie mają że są razem. :)

Nawet bardzo fajnie.. :) Są kochani pozatym,że nie daję rady z sierścią ;/ nie wiem już co robić żeby było jej mniej..
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 lip 2011, o 20:13

sprzątać, sprzątać, sprzątać.... wiadomo że psia miłość jest najwierniejsza... także te kudełki trzeba przeżyć ;)
a do przeżycia polecam gumową miotłę, lub... adidasy z dobrą podeszwą ;-) moje "halówki" pumy nieźle dały radę na urlopie wymieść kłaki z dywaniku w pensjonacie... tak, że wodny odkurzacz się nie umywał do tego sposobu :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 12 lip 2011, o 20:15

Aga, Ty to masz pomysly, he he :-P
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 lip 2011, o 20:33

no sory, ale byś włączyła ten odkurzacz....... wielki jak worek karmy, na 100 kółkach, kabel dosięgnął by do morza (800metrów :D), a po włączeniu... jedna wielka pomyłka, ani jednego kłaczka nie zmiótł swoją turbo szczotką :p
także jak ja to mówię, potrzeba matką wynalazków, a zakłaczonego dywanika wstyd byłoby zostawić po sobie :-) Butem zajęło mi to najdalej 2 minuty!!! no po prostu rewelka :yahoo
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 13 lip 2011, o 12:44

He he to nieźle ; ) ja z dywanu szczotką do dywanów wyczesuję sierść,bo inaczej nie da rady..
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 lip 2011, o 08:46

Ja tez mam dosyc wszechobecnej siersci. Sabina prawie w ogole nie gubi wlosow, ale Max to chyba nocami hoduje kudly, zeby od rana jee rozsiewac wszcedzie. Odkurzanie jest co drugi dzien, a i tak dom wyglada na zapuszczony :D
Nie ma rady, jak ma sie psa to kudly beda. chyba, ze sie danego obywatela/obywatelke ogoli :whistle :-P
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 14 lip 2011, o 16:08

Super, że są razem :D Żeby mama się zgodziła na drugiego..
Też znam ten problem kudłaczenia.. kupiłam teraz suplement dolfosu, może pomoże.. a co do pomysłów Agi to ma rację, my też jak stary odkurzacz nie dawał rady to albo butem, czy laczkiem z gumową podeszwą sprzątaliśmy, a jak jeszcze tak z wilgotną podeszwą to już lepiej, a nawet szczotką ryżową z dywanów, czy wykładzin ściągaliśmy te kudły..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 24 lip 2011, o 19:12

29 lipca skończę 5 miesięcy ; )
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Karolina88
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje